Ученически

  1. В класа идва инспектор и пита децата:
    — Можете ли да познаете на колко години съм?
    — На 30! – обажда се Иванчо.
    — Как позна?
    — Ами аз съм на 15 и майка ми ми казва, че съм полуидиот.

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. В час по химия учителката пита:
    — В какво се разтварят мазнините?
    — В тиган! – отговаря Иванчо.

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. - Мамо, всички в училище говорят, че съм лъжец!
    — Иванчо, че ти даже на училище не ходиш!

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Учителката вдига Иванчо да го изпитва и пита:
    — Колко е две по две?
    — Четири – отговаря веднага.
    Тогава учителката отива при него, хваща го за раменете и раздрусвайки го пита:
    — Казвай кой си ти и...

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. - Петърчо, какъв искаш да станеш като порастнеш?
    — Полицай.
    — А ти, Сашко?
    — Бандит, за да можем пак да си играем заедно

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. - Какво е станало през 1837 година? – пита учителката по история.
    — Родил се Васил Левски – отговаря Митко.
    — А какво се е случило през 1840 година?
    — Васил левски е станал на три години! – продължава...

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Разбрало се, че краят на света ще е в петък и директорите на някои гимназии от Варна се събрали. Директорът на четвърта езикова гимназия предложил учениците да учат до вторник, а сряда и четвъртък да...

    Оценка 5 от 1 глас
  8. Учителката пита Иванчо:
    — Иване, имаше за задача да зарадваш два пъти някой. Ти кого зарадва и как?
    — Отидох на гости на баба – тя много се зарадва. В неделя си тръгнах – тогава тя се зарадва още пове...

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Иванчо в час по математика. Учителката пита:
    — На едно дърво има 3 пиленца. Стреляме по едното, колко ще останат?
    — Госпожо, госпожо, може ли аз да кажа???
    — Да, кажи Иванчо.
    — Нито едно!
    — Е как нито...

    Оценка 0 от 1 глас
  10. - Мъжо, говорих с класната на нашия син.
    — Какво каза тя?
    — Дисциплината му била образцова.
    — Шегуваш се?
    — Кротко си… изтрезнявал на задния чин.

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. След поредната беля Иванчо е изпратен при директора. Директорът, на който вече му писнало от Иванчо му казва:
    — Утре доведи майка си, за да говоря с нея.
    — Няма да е възможно – казал Иванчо.
    — Защо –...

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. В училище учителят честити Коледа и Нова година. Той пита децата какво искат да стане на Коледа. Иван казва:
    — Аз искам да получа шестица на теста по математика.
    Учителят:
    — Дано. Само на Коледа става...

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Иванчо тръгнал за училище. Майка му го спряла и му казала:
    — Иванчо, ето ти 50 стотинки за закуска.
    Той отговорил:
    — Благодаря ти, мамо – и ги изял.

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Учителката по математика пита Иванчо:
    — Ако имаш 20 бонбона и аз взема половината, колко ще имам?!
    — Здрави кости ли? Никакви!

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. - Иванчо, това Иван Вазов ли е?
    — Не, госпожо, това е неговият портрет!

    Оценка 0 от 0 гласа