Гошо подхвърля на Дида с червената блузка от другият клас:
- Ааааах,като видя червено,се възбуждам като бик и чак очите ми се наливат с кръв!
- Утре ще съм със зелена пола - приготви се да пасеш!
Говорят си двама студента след изпит:
- Колко изкара?
- Тройка.
- Ама нали за шестица се готвеше?
- Абе в последния момент си викам "Я аз да изкарам тройка, а с останалите пари да си купя пиене&q...
Ученичка пита съученичката си:
- Имаш ли си гадже?
- ДА.Едно и две наум!
Учителка пита децата:
- Какви бихте искали да станете като станете големи?
Иванчо:
- Аз искам да стана дебил.
Учителката, изумена пита:
- Защо, Иванчо?
- Като се разхождаме с татко в квартала, той пос...
Учителката раздавава контролните на деца и гневно казва:
- Иванчо, не знам защо в твоята диктовка има абсолютно същите грешки, каквито има в диктовката на Мимето. Дали случайно това не се дължи на...
забележка в бележника на Иванчо: "Пее в час по музика"
- Кажи ми Иванчо, как се нарича човекът, който продължава да говори, дори когато никой не го слуша?
- Учител, господин учителю!
В час по етика и право дискутират лекото поведение на Ирена:
- Представете си, вървят Ирена и папата из Рим и който ги види се пита:
- Кой е тоз до Ирена?
- Деца! Днес ще рисуваме разни зеленчуци..(рисува краставица)
...Какво е това?
Децата:
- Х#й ! х#й !
Младата учителка разплакана тича да се оплаче на директора, че децата не я слушат и се държат непри...
Час по английски. Учителката:
- Преведете думата факир.
Иванчо първи вдига ръка. Учителката вижда и уточнява:
- На английски.
Иванчо сваля ръка.
- Сине, ако се учиш добре ще ти купим компютър.
- А ако се уча лошо?
- Тогава ще ти купим пиано.
Учителката предупреждава учениците:
- И да не забравите утре за контролното. Само смъртен случай може да оправдае отсъствието ви.
Един от учениците попитал:
- А ако съм сексуално изтощен?
- Тогава ще...
Учител по физическо възпитание:
”Как да пиша на момичето пет..., като природата й е писала шест?!”
Връща се момиченце от училище. До нея намаля скорост една кола. От колата се показва един мъж и казва:
- Ако се качиш в колата, ще ти дам шоколад.
Момиченцето:
- Не.
- Сладолед?
- Не.
- Нова кукла?
Мо...
Урок по анатомия в училище. Учителката обяснява на децата:
- Ученици, започваме да изучаваме интересен предмет. Това е свързано с факта, че скоро в нашия клас момчетата ще започнат да се интересуват о...