Ученически

  1. - Тате, тате, учителката в училище ме научи да броя до пет!
    — Я покажи!
    — Едно, две, три, толкова ли е трудно бе тъпанар (удря се по главата) четири, пет!!!

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Ученици правят тест по музика.
    Учителката:
     – Не правете пищови защото ще ви хвана!!!
    Учителката хваща иванчо и му казва:
     – Нали ти казах че ще те хвана!!! На челото ми пише ли че съм тъпа, а!
    Ив...

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. - От днес ще смятаме с компютри! – казва учителката на първокласниците.
    — Супер! – радват се децата.
    — Така, кой ще ми каже, колко ще бъде, ако се прибавят пет компютъра към дванадесет компютъра?

    Оценка 5 от 1 глас
  4. - Какво е трагедия?
    — Следващото ми контролно по математика..

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. - Харесва ли ти новата учителка?
    — Харесва ми, татко. Тя е млада и хубава, но не е интелигентна.
    — Защо мислиш така?
    — Защото за всичко пита мен!

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Учител питa учениците:
    — Деца, знаете ли кaк се лекувa лудa крaвa?
    Ивaнчо:
    — Не знaм, господине, вие би трябвало по-добре да познaвaте женa си…

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Учител пита в час по зоология:
    — Иванчо, към кое семейство се отнася кобрата очиларка?
    — Към семейството на късогледите – отговорил ученикът.

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. В училището питат син на мутра:
    — Колко е две по две?
    — Четири!
    — А пет по девет?
    — Нещо почнахте много въпроси да задавате, а!

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. - Иванчо, защо вчера не си бил на училище?
    — Ами учителката имаше рожден ден и реших да й направя подарък.
    — Какъв подарък?
    — Ами не отидох на училище.

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Син казва на майка си:
    — Повече няма да стъпя в училище!!!
    — Защо пък?
    — Не издържам повече! Иванчо мята по мен ракетки, Петьо ме удря с учебника по главата, а Гошко ме спъва по стълбите… Не, няма...

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Забележка в бележника на Иванчо: „Пее в час по музика“.

    Оценка 0 от 4 гласа
  12. Учителката:
    — На колко години стана на миналия ти рожден ден?
    Ученик:
    — На седем.
    Учителката:
    — А на колко ще бъдеш на следващия ти рожден ден?
    Ученик:
    — На девет!
    Учителката:
    — Седни си! Двойка за гр...

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Разбрало се, че краят на света ще е в петък и директорите на някои гимназии от Варна се събрали. Директорът на четвърта езикова гимназия предложил учениците да учат до вторник, а сряда и четвъртък да...

    Оценка 5 от 1 глас
  14. - Петърчо, какъв искаш да станеш като порастнеш?
    — Полицай.
    — А ти, Сашко?
    — Бандит, за да можем пак да си играем заедно

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Учителката вдига Иванчо да го изпитва и пита:
    — Колко е две по две?
    — Четири – отговаря веднага.
    Тогава учителката отива при него, хваща го за раменете и раздрусвайки го пита:
    — Казвай кой си ти и...

    Оценка 0 от 0 гласа