Ученически

  1. - Днес ще имаме контролно.
    - А калкулатори ще може ли да ползваме?
    - Да.
    - А транспортири?
    - Също може... Така, пишете тема на контролното: "История на България през 11 век."

    Оценка 2 от 1 глас
  2. На Иванчо му дали за домашно да напише как се е появил на бял свят. И той питал майка си:
    - Мамо, как съм се появил на бял свят?
    - В зелка те намерихме!
    Иванчо питал и баща си:
    - Тате, как съм се появ...

    Оценка 3.5 от 2 гласа
  3. Учителката по математика пита Иванчо:
    - Ако имаш 20 бонбона и аз взема половината, колко ще имам?!
    - Здрави кости ли? Никакви!

    Оценка 5 от 1 глас
  4. Учителка пита Иванчо:
    - Иванчо, защо вчера не беше на училище?
    - Бях болен, госпожо…
    - Болен, а… А на стриптийз клуб можеш да ходиш, нищо че си болен?
    - Не съм ходил, у нас си бях!
    - Не ме лъжи, знаеш...

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Първокласник пита баща си - математик:
    - Тате, как се пише осмица?
    - Много просто. Взимаш знака за безкрайност и правиш централна ротация на "пи" върху две.

    Оценка 4.33333 от 3 гласа
  6. Господин по химия пита ученичка:
    - Какво правиш ?
    Тя:
    - Химията изучавам за последен път. Просто смесих веществата сълзите текат, и ето почна нещо да кипи и аз падам на колене и се моля на сички богов...

    Оценка 3 от 1 глас
  7. - Татко, викат те на малка родителска среща.
    - Как тъй малка бе?
    - Аз, ти и директора.
    - Защо?
    - Подпалих кабинета по химия.
    След няколко дни.
    - Татко, пак те викат.
    - Защо?
    - Взривих кабинета...

    Оценка 3.25 от 4 гласа
  8. Учителката се кара на Иванчо:
    - Нима можеш да броиш само до десет? Просто идея си нямам, какъв ще станеш, като голям...
    - Съдия по бокс!

    Оценка 3.66667 от 3 гласа
  9. Учителката към ученик:
    - Да би мирно стояло - не би дъска видяло.

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Учителката:
    - На колко години стана на миналия ти рожден ден?
    Ученик:
    - На седем.
    Учителката:
    - А на колко ще бъдеш на следващия ти рожден ден?
    Ученик:
    - На девет!
    Учителката:
    - Седни си! Двойка за гр...

    Оценка 2.5 от 2 гласа
  11. В час по химия учителката пита:
    - В какво се разтварят мазнините?
    - В тиган! - отговаря Иванчо.

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. - Мъжо, говорих с класната на нашия син.
    - Какво каза тя?
    - Дисциплината му била образцова.
    - Шегуваш се?
    - Кротко си... изтрезнявал на задния чин.

    Оценка 3 от 1 глас
  13. Учител питa учениците:
    - Деца, знаете ли кaк се лекувa лудa крaвa?
    Ивaнчо:
    - Не знaм, господине, вие би трябвало по-добре да познaвaте женa си...

    Оценка 5 от 1 глас
  14. - Харесва ли ти новата учителка?
    - Харесва ми, татко. Тя е млада и хубава, но не е интелигентна.
    - Защо мислиш така?
    - Защото за всичко пита мен!

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. В училище учителят честити Коледа и Нова година. Той пита децата какво искат да стане на Коледа. Иван казва:
    - Аз искам да получа шестица на теста по математика.
    Учителят:
    - Дано. Само на Коледа става...

    Оценка 0 от 0 гласа