Ученически

  1. Иванчо влиза в час. Учителката му казва да излезе и да влезе културно, както баща му влиза в къщи след работа. Иванчо излязъл, ритнал вратата с крак и изревал:
    - Не ме чакаше, кучко!

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Връща се момиченце от училище. До нея намаля скорост една кола. От колата се показва един мъж и казва:
    - Ако се качиш в колата, ще ти дам шоколад.
    Момиченцето:
    - Не.
    - Сладолед?
    - Не.
    - Нова кукла?
    Мо...

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. - Деца! Днес ще рисуваме разни зеленчуци..(рисува краставица)
    ...Какво е това?
    Децата:
    - Х#й ! х#й !
    Младата учителка разплакана тича да се оплаче на директора, че децата не я слушат и се държат непри...

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. - Кажи ми Иванчо, как се нарича човекът, който продължава да говори, дори когато никой не го слуша?
    - Учител, господин учителю!

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Гошо подхвърля на Дида с червената блузка от другият клас:
    - Ааааах,като видя червено,се възбуждам като бик и чак очите ми се наливат с кръв!
    - Утре ще съм със зелена пола - приготви се да пасеш!

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Час по биология. Всички разказват как се грижат за животните си, някои дори ги носят със себе си. Става Петърчо и показва аквариум със златни рибки. Казва:
    - Това са моите златни рибки. Аз се грижа за...

    Оценка 5 от 1 глас
  7. Учителката:
    - На колко години стана на миналия ти рожден ден?
    Ученик:
    - На седем.
    Учителката:
    - А на колко ще бъдеш на следващия ти рожден ден?
    Ученик:
    - На девет!
    Учителката:
    - Седни си! Дво...

    Оценка 5 от 1 глас
  8. - Иванчо, как така цялата ти ръка е мръсна, а два пръста са ти чисти?
    - Днес се научих да свиря с пръсти!

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Жорж е задържан след уроците и се прибира от училище.Баба му го пита:
    -Защо пак са те наказали?
    Жорж отговаря:
    -Учителят по география ме пита за Дарданелите,аз не знам къде са!
    -Нали съм ти казвала мн...

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. - Тате, тате, учителката в училище ме научи да броя до пет!
    - Я покажи!
    - едно, две, три, толкова ли е трудно бе тъпанар(удря се по главата) четири, пет!!

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Двама студенти си вървят, насреща им просяк почва да се моли. Единият категорично отказва да му даде и стотинка, а другият вади някой лев от портфейла си.
    - Защо му даваш? Виж го само! Ще ги изпие?!
    -...

    Оценка 2 от 1 глас
  12. Опити за извинителни бележки от "родителите".
    Моля, извинете Петьо за отсъствието, защото имаше стомах.
    Извинете Глория за вчера, тя ходи с доктор.
    Извинете Таня (10год), не беше на училище заради про...

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. От ученическо съчинение:"Червената шапчица минала през гората, където имало едни особени гъби, а после не могла да различи баба си от вълка."

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. На родителска среща:
    - Господин Иванов, вашият син пише съвсем дебилни съчинения!
    - Хи-хи-хи!

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Учителят пита първокласничката Сабине:
    -Пак идваш със закъснение на училище,можеш ли да ми дадеш едно разумно извинение?
    -Защо извинение,нали вчера вие казахте,че за учението никога не е късно!

    Оценка 0 от 0 гласа