Ученически

  1. Изпит в университета. Студент излиза да говори с малко листче хартия, на което са написани няколко реда.
    Преподавателят:
    - Къде е отговорът на въпросите?
    - В главата ми!
    - А това какво е? - сочи л...

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Учителката видяла няколко деца как правят физиономии докато си играят, и им казала:
    - Деца, като бяхме малки нас учеха, че който си криви физиономията ще остане такъв като порасне.
    Единият ученик коме...

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Деца, знаете ли, откъде идва електричеството? - пита учителка.
    Аз знам! скача Иванчо от джунглата.
    Защо мислиш така?
    Ами защото сутринта татко, като искаше да се обръсне, каза: "Тия маймуни...

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Попитали една коза в кой ВУЗ учи.
    Отговорът бил:
    - Мееееиииии...

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Връща се дете от училище и пита баща си:
    - Татко, ти бил ли си войник?
    - Да.
    - И войниците от нищо не се страхуват, нали?
    - Да.
    - В такъв случай можеш да погледнеш бележника ми.

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Студентски изпит. Професорът:
    - Ей, вие тримата! Престанете да си предавате един на друг тази бележка!
    - Това не е бележка - казва един от тях. Ние играем карти.
    - О, извинете тогава...

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. - Васко, защо цял час стоиш над тази празна тетрадка?
    - Това е тетрадката ми за смятане наум, госпожо!

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Час по английски. Учителката:
    - Преведете думата факир.
    Иванчо първи вдига ръка. Учителката вижда и уточнява:
    - На английски.
    Иванчо сваля ръка.

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Учителка пита децата:
    - Какви бихте искали да станете като станете големи?
    Иванчо:
    - Аз искам да стана дебил.
    Учителката, изумена пита:
    - Защо, Иванчо?
    - Като се разхождаме с татко в квартала, той пос...

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Учителят изпитва ученик:
    - Кажи, Иванчо, какво внасяме от Индия?
    - Не знам, господине.
    - А, откъде вземаме черния пипер?
    - От съседката...

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Учител хванал ученици да играят на белот и дърпa единия за ухото и му казва:
    - Знаеш ли, за какво те наказвам?
    - Знам...Не трябваше да цакам с попа....

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. В час по математика.
    - Иванчо, ако ти дам два заека и още два заека, и още два заека, колко заека ще имаш?
    - Седем.
    - Защо?
    - Защото си имам един вкъщи.

    Оценка 0 от 1 глас
  13. Учител влиза в час и вижда, че двама ученика се карат.
    - Какъв е проблема?
    - Намерихме десет лева и решихме да ги дадем на този, който излъже найдобре!
    - Как не ви е срам! Аз на вашата възраст не съм...

    Оценка 3 от 1 глас
  14. Иванчо към баща си:
    - Математичката ме нарече пълна нула! Тате, какво е нула? Обидно ли е?

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Иванчо се прибира тъжен вкъщи от училище. Баща му:
    - Какво, пак ли двойка?
    - Аха.
    - По какъв предмет?
    - По хорово пеене.
    - Ама и пееш по-силно от всички. И по-добре от всички!
    - Я си пеех по-силно от...

    Оценка 0 от 0 гласа