Жена отива на врачка и чука на вратата.
- Кой е? - пита екстрасенската.
- Егати и врачката! - казала жената и си тръгнала.
Стюардесата на един самолет казва на пасажерите:
- Дами и господа, погледнете през левите прозорци. Виждате, че левия двигател не работи, но ще се оправим по някакъв начин.
След петнадесет минути.
- Д...
Борец пътувал в тролей N 7 и попитал една пенсионерка:
- Бабо, НДК в тая посока ли е?
- Не, чедо, в обратната - отговорила бабата.
- А, благодаря - казал борецът и се обърнал в обратната посока.
Ако в бара ви се усмихне жена, тя няма пари. Ако вие й се усмихнете в отговор, то вие очевидно имате пари... за сега.
Борец отива в Англия, наема си нов Ролс Ройс, а човека му обяснява... Значи - при нас всичко е обратно, движите се в лявата лента, воланът е десен, обратният завой е на дясно...
Тръгва оня из Лондон.....
- Значи обвиняемият ви е нарекъл глупак?
- Да, в общи линии.
- Как така "в общи линии"?
- Ами каза го заобиколно - "интелектуално двамата с вас сме на едно ниво".
- Кажи ми кой си, и аз ще ти кажа кой ти е приятел!
- Аз съм милионер!!!
- Аз съм ти приятел!!!!
Иванчо и Иванка отиват на купон и Иванчо казва на Иванка:
- Днеска си много хубава...
Иванка:
- Не можe да сe кажe сащoтo за тебе...
Иванчо:
- Е значи си излъгала кат мен.
Три жени - блондинка, брюнетка и червенокоса, и един мъж попаднали на остров. Този остров бил обграден от река. Блондинката преплувала реката и се спасила, червенокосата си построила сал и се спасила,...
Съдят шофьор, сгазил 52 души. Съдията:
- Подсъдими, обяснете как успяхте да направите това?
- Нямах лоши намерения. Ето какво се случи: карам си аз по един тесен път. Спирачките отказаха и виждам, че...
Лондон сити, Ню Йорк сити, Токио сити, София - гладни.
Баща гледа сина си да се кипри пред огледалото и пита невярващо:
- Сине, ти обратен ли си бе?!
- Не, тате - принцеса!
- Хей, Нео, я изтичай за бира?
- А защо аз?
- Ти си избрания.
Двама близнаци(еднояйчни) са на военна комисия. Излиза единия от кабинета и другия го пита:
- Кво стана? Взеха ли те?
- Не. Освободиха ме! Негоден!
- Моля те мини вместо мен. Мързи ме да се събличам....
В самолет на българските ВВС:
- Сега, редник, скачаш от самолета, долу ще те чака джипка и ще те откара в базата
- Как така скачам!?!?!
- Ето ти парашут… дърпаш връвчицата от ляво и той се отваря…
- А...