- Кое е най-голямото голф игрище?
- Перник, защото там всички карат голф и всички са играчи.
Майка с бебе пътува в рейса. Детето станало неспокойно и започнало да плаче. Майката започнала да го кърми, но то упорствало.
- Яж мама, защото ще я дам на чичкото!
Минало малко време и човекът до нея...
Как е на английски "Котката скочи в басейна и се удави?"
-The cat хоп фиууул пльок in the water and then бълбук бълбук and no more МЯУ МЯУ!!!
Двама планинари изкачвали Еверест. На средата единия казал на другия:
- Ззз...з...з
- Ще ми го кажеш като стигнем.
На върха на планината заекващия казал:
- Ззабраввихме ппалаткките долу.
На слизане за...
- Какво е сила?
- Да си сложиш тиган на главата, да се хванеш за дръжката му и да почнеш да се набираш.
Един овчар си пасял стадото в планината. Mинали група ловци и един му рекъл:
- Абе, Иване, ти тука си стоиш, а жена ти в село e с любовника.
Като побегнал човека през гората. Пада, става, изподрал се...
Баща завел сина си на риболов. Хвърлил въдицата и двамата зачакали. Седяли така много време, обаче нищо не кълвяло.
Бащата:
- Сине донеси от колата тесто - ще ловим на него.
Синът:
- Ама тате, аз не...
В самолет на българските ВВС:
- Сега, редник, скачаш от самолета, долу ще те чака джипка и ще те откара в базата
- Как така скачам!?!?!
- Ето ти парашут… дърпаш връвчицата от ляво и той се отваря…
- А...
Един луд си завързал чехъла и почнал да си го влачи като куче. Завеждащият го пита:
- Е пак ли с това твое куче бе?
- А не, аз сам си заварзах чехъла.
Докторът си казал "Ей тоя се оправи бе!" и го пус...
Трима пазачи от зоопарк седят на една пейка и спорят:
- "Фрут" е, бе момчета.
- Не е "фрут", а "фрУУУт".
- Не, не. Не сте прави. Беше "фрууухт".
Чула ги една жена от съседната маса и се включила:
- Из...
По време на проверка в затвора, инспекторът пита някакъв затворник:
- Защо сте тук?
- Ами, не ме пускат да изляза!
В една лудница, след дълги лечения, извикали всички луди и за да проверят дали са се излекували ги наредили на ръба на един празен басейн и им казали да скачат вътре, всички скочили само един останал...
Чакам на червен светофар. Циганка с дете на ръце чука по стъклото:
- Ше даваш два лева за детето?
Дадох й. След малко пак чука.
- Кво искаш - викам - нали ти дадох два лева?
- Епа, земи детето, де!
Телефонен разговор:
- Ало! Ще се омъжиш ли за мене?
- Да! А кой се обажда всъщност?
Между адвокат и клиент:
- Ще поемете ли защитата ми? Плащам веднага в брой !
- В какво Ви обвиняват?
- В подправка на парични знаци.