Чакам на червен светофар. Циганка с дете на ръце чука по стъклото:
- Ше даваш два лева за детето?
Дадох й. След малко пак чука.
- Кво искаш - викам - нали ти дадох два лева?
- Епа, земи детето, де!
Заловили известен престъпник.
На пресконференцията питат отличилия се полицай:
- Как успяхте да го разпознаете? Та той е бил облечен като жена!
- Много просто. Върви си, значи, по тротоара и не спира...
- Къде са чистачките на колата, скъпа?
- Махнах ги, мили, защото полицаите непрекъснато поставят разни смешни бележки зад тях.
- Мъжо, гледам една от кокошките е омърлушена, дали да не я заколим?!
- Ами, ако мислиш, че това ще я развесели.
Две кексчета си говорели:
Първото казало:
- Брейй, колко е горещо тук!
Второто отвърнало:
- Я виж, говорещо кексче!!!
В тъмна улица се разминават двама.
- Господине, да сте виждал наоколо полицай? - пита единият.
- Не, не съм - отговаря другият.
- Добре тогава, сваляйте палтото и часовника!
На светофара възрастна жена моли млад мъж да я преведе през улицата.
- След малко, бабче, сега още е червено!
- Страхливец! Аз на зелено мога да мина сама!!!
Разговор в лудницата:
- Ти чувал ли си, за Атлантическия океан?
- Да?
- Е, аз го пресякох с плуване.
- А, ти чувал ли си, за Мъртво море?
- Да.
- Е, аз го убих.
Влюбил се момък в девойка. Признал чувствата си. Девойката веднага му задала няколко въпроса:
- Имаш ли 2 мерцедеса?
- Не! - отговорил момъкът.
- Имаш ли вила на два етажа?
- Ами...не! - пак измън...
Младеж пита момиче:
- Кажи ми, би ли могла да се омъжиш за богат глупак?
- Трудно ми е да преценя... Колко пари имаш?
Един овчар си пасял стадото в планината. Mинали група ловци и един му рекъл:
- Абе, Иване, ти тука си стоиш, а жена ти в село e с любовника.
Като побегнал човека през гората. Пада, става, изподрал се...
Една жена срещнала друга змия...
България обявява война на Китай. Китайските военни обсъждат ситуацията:
- Колко са тия българи?
- Седем милиона...
- И в кой хотел са отседнали?
Две баби си говорят едната казва:
- А бе тая мома която зехме от вашето село, ма тя хубава, ма тя гиздава и пере и чисти всичко върши, само един недостатък има!
Втората казва:
- Какъв ма?
Отново първа...
Един луд си завързал чехъла и почнал да си го влачи като куче. Завеждащият го пита:
- Е пак ли с това твое куче бе?
- А не, аз сам си заварзах чехъла.
Докторът си казал "Ей тоя се оправи бе!" и го пус...