Баща гледа сина си да се кипри пред огледалото и пита невярващо:
- Сине, ти обратен ли си бе?!
- Не, тате - принцеса!
Двама наркомани се разхождат по улицата, но виждат патрулка и единия казва на другия:
- Усмихни се, патрулка!!!
След 5 минути пак му казва:
- Стига си се усмихвал. Вече сме в патрулката.
Двама близнаци(еднояйчни) са на военна комисия. Излиза единия от кабинета и другия го пита:
- Кво стана? Взеха ли те?
- Не. Освободиха ме! Негоден!
- Моля те мини вместо мен. Мързи ме да се събличам....
- Кое е най-голямото голф игрище?
- Перник, защото там всички карат голф и всички са играчи.
Двама планинари изкачвали Еверест. На средата единия казал на другия:
- Ззз...з...з
- Ще ми го кажеш като стигнем.
На върха на планината заекващия казал:
- Ззабраввихме ппалаткките долу.
На слизане за...
Как е на английски "Котката скочи в басейна и се удави?"
-The cat хоп фиууул пльок in the water and then бълбук бълбук and no more МЯУ МЯУ!!!
При лекар влиза момче със силно подута и зачервена буза.
- От какво ти е това бе, момче?
- От оса.
- Ужили ли те?
- Ааа, не можа, тати я уби с лопатата!
В една лудница, след дълги лечения, извикали всички луди и за да проверят дали са се излекували ги наредили на ръба на един празен басейн и им казали да скачат вътре, всички скочили само един останал...
Жена застава срещу вълшебното огледало и пита:
- Огледалце на стената, коя е най-красива на земята?
Огледалото троснато отговаря:
- Че мръдни се, за да мога да видя...
Баща завел сина си на риболов. Хвърлил въдицата и двамата зачакали. Седяли така много време, обаче нищо не кълвяло.
Бащата:
- Сине донеси от колата тесто - ще ловим на него.
Синът:
- Ама тате, аз не...
- Какво е сила?
- Да си сложиш тиган на главата, да се хванеш за дръжката му и да почнеш да се набираш.
Един човек един ден седнал в един бар. До тук нищо странно, но със себе си той водел един щраус и едно мокро до кости коте. Седнал човекът на бара и си поръчал уиски. Изпил го и заплатил за него точно...
Трима пазачи от зоопарк седят на една пейка и спорят:
- "Фрут" е, бе момчета.
- Не е "фрут", а "фрУУУт".
- Не, не. Не сте прави. Беше "фрууухт".
Чула ги една жена от съседната маса и се включила:
- Из...
По време на проверка в затвора, инспекторът пита някакъв затворник:
- Защо сте тук?
- Ами, не ме пускат да изляза!
- Пешоо, колко е часът?
- Три.
- Пешоо, колко е часът?
- Шест.
- Пешоо, колко...
- Иване, има ли значение - с доживотни пр...