Старшина пред строя:
- Женените наляво, ергените надясно.
Въпрос от строя:
- А обратните къде?
Старшината:
- Непосредствено зад мен да застанат!
- Каква е разликата между мухите и журналистите?
- Мухите обичат и сладко.
Двама рибари. Единият пита:
- Нямаш ли резервна плувка?
- Защо ти е?
- Защото моята е дефектна - през цялото време потъва.
Из обясненията на главния счетоводител.
"Закъснях за работа, защото сънувах, че свършвам годината, в следствие на което изпитах серия неконтролируеми оргазми."
Обаждане по телефона в офис. Секретарката отговоря:
- За съжаление шефът го няма, но ако е за нещо много спешно, ще го разбудя.
Доктор пита пациента:
- Пушите ли?
- Не.
- Пиете ли?
- Не.
- А с жени?...
- Е, да...
- С напушени и пияни ли?
Питат директорката на 8-мо СОУ след пожара:
- Вярно ли е, че имате проблеми с пушенето в училището?
- Не, не е вярно, - отговаря директорката, криейки бутилка с уиски зад гърба си.
(Моля, да гласуват...
- Петров, къде си се затичал?
- Пак има земетресение и се евакуирам...
- Ако е под четвърта степен по Рихтер ще се брои за самоотлъчка, а по моя часовник е само 2,5...
Доктор казва на пациент:
- Успокойте се, моля. Казвам ви, че нищо страшно нямате. Преди няколко години и аз имах същото - и, както виждате, съм жив.
- Да, но сте имали друг доктор...
Щирлиц вървеше по коридора и чу зад гърба си нечии стъпки.
-"Борман!"-помисли си Щирлиц.
-"Правилно!"-помисли си Борман.
Катаджия със стаж може да прочете по устните думите "шибан пед@л" от всякакво разстояние.
Младоженец отишъл при равина:
- И колко ви дължа за церемонията?
Равинът:
- Лично на мен нищо... Но, ако искате, пожертвайте толкова пари, на колкото оценявате красотата на вашата жена.
Младоженецът п...
Интервю с пастир от Родопите, който навършва 120 години:
- Каква е рецептата за дълголетие?
- Аз работя на чист въздух. Това е много полезно. Другото е, че вече 100 години аз казвам на говедата какво...
Келнерът, сервирал на Бойко Борисов изстинала супа, беше само на 29.
Новата секретарка английски не знаеше, но езика владееше до съвършенство...