- Докторе, какво да правя, ако температурата ми се качва?
- Продавайте я! Следващият!
- Докторе, не съм наред с корема...
- Закопчайте си палтото и никой няма да разбере! Следващият!
- Докторе, но...
Служителка от "Български пощи" падна от петия етаж и се приземи на асфалта след две седмици.
Когато слушам по новините разказите на разни министри за темпа на икономическия ръст, някак си се сещам за онези разкази, които си разказват приятели за успехите им в риболова...
Силвестър Сталоун не разбира защо виетнамското посолство не му дава виза.
В ресторанта. Клиент се оплаква на келнера, че в салатата от раци няма раци. Келнерът му казал:
- А в шопската салата да не би да има шопи?
- Нали още работиш в театъра? Ще можеш ли да ме уредиш с няколко билета за премиерата?
- Ще мога. А ти още ли работиш в банката?...
Катаджия спира кола за превишена скорост и с
голяма изненада вижда,че нарушителката е жена му.
- 20 лева глоба(без квитанция)
Жена му плаща,и псувайки натиска газта,
а катаджията обяснява на колегат...
Двама счетоводители правят баланса. Уморени, късно вечерта. Единия пита другия:
- Колко месеца има годината?
- Десет, без ДДС...
Учителка среща бивш ученик:
- С какво се занимаваш сега?
- Метеоролог съм.
- М-да-д-д...А беще толкова сериозен и честен, като малък.
От целия колектив в офиса работеше само факса.
Юридическия отдел на търговска фирма - това е отдела за борба с българското законодателство.
Реплика на служител в гръцка фирма:
- С толкова капути в едно помещение работя само аз и аптекарите!
Знаещият електротехник се страхува да хване жена едновременно за двете гърди.
Най-полезното нещо, което направих в работата напоследък - да смажа вратата, че да не се чува, как си тръгвам час по-рано.
Началник склад казва потресен:
- Преди малко разбрах, че съм имал извънбрачен син.
- Какво си правил, инвентаризация?