Говорят си двама:
- Представи си, днес работих две смени.
- Защо??
- Без да исках съм задрямал, а никой не ме разбуди.
Шеф пита нов служител:
- Моя заместник обясни ли ви, какво ще правите?
- Да.
- И какво ви каза?
- Че трябва да съм буден, като се появявате.
Бизнесмен искал да построи бар до църква.
Месеци наред свещениците протестирали и горещо се молели да не се случи това кощунство. В деня на откриването на бара се разразила страшна буря, паднала мълни...
За 1000 лева охранител от зоопарка не само влязъл в клетката на тигъра, но си и сложил ръката, крака, главата и още нещо в устата на тигъра. Все пак хиляда лева са си добри пари, като са били нужни са...
София. Околовръстно шосе. Катаджия спира "Бентли" движещо се със скорост два пъти над разрешената. "Бентли"-то спира, бавно се отваря затъмненото стъкло. Катаджията:
- Петров, пътна полиция. Документи...
Две дървета си стоят.Едното казва на другото:
-Виждаш ли я тази гора?
А,другото му отвръща:
-Е как да я видя тия дървета ми пречат....
Преброителка обикаля из циганската махала,вика пред поредната къща,показва се пиян циганин по потник:
- Ко викаш ма?
- Айде,отваряй,че ще се броим!
- Баш сега ли намери да ма караш да броя ма,мол ти с...
Започнал един човек работа в един завод. На следващия ден ев болницата. Идва приятел на свиждане:
- Какво се е случило?
- Бачкам си в цеха и по едно подвиквам: Митак, подхвърли ми ключ 27.
- И?
-...
Шеф извиква секретарката си:
- Препишете това писмо. Вие сте написали от мое име "Скъпи
приятелю" на този мошеник, бандит и гангстер!
- А какво обръщение да употребя, сър?
- "Скъпи кол...
Намерил един философ една бутилка, отворил я, а от нея изскочил вълшебния джин:
- Аз съм всемогъщия джин, ти ме освободи..
- Как ше си всемогъщ, ако не можеш от една бутилка да се измъкнеш?
- Ще ти из...
Из медицински доклад:
Младият зъболекар неправилно използвал клещите си и вместо зъба на пациента извадил от портмонето му 100 лв.
Катаджия хванал жена си с любовник, но за 50 лева си затворил очите за нарушението.
Секретарка нахълтва в кабинета на шефа си и казва:
- Шефе! Имам две новини за теб. Едната е добра, а другата лоша. С коя да започна?
- Давай добрата!
- Шефе! Ти не страдаш от безплодие.....
- Много ми трябва един документ от районното. Видя ли новия им шеф, как ти се струва?
- Не бих му дал двадесет.
- Толкова ли млад изглежда?!
- Не, но съдейки по вида му, за подписа си не би взел по-ма...
Сляпата Темида съдиите я водят за ръката.