Какво става като се съберат нимфоманка и нимфоман ????
Умират от глад...
Ревнива жена звъни на мъжа си:
- Скъпи, какво правиш?
- Разхождам кучето, скъпа.
- Я го ритни, за да го чуя!
Един баща гледа порно и 6 годишния му син влиза и го пита :
- Абе тате какво е това?
А бащата отговорил:
- Значи сини, тоя мъж е лекар и лекува тая жена с инструмента.
- Аха значи комшията е заболекар...
Двама приятели си говорят:
- Да ти кажа, вече ми е съвестно да вися на гърба на нашите...
- Какво ще правиш тогава, ще си намериш работа ли?
- Не, ще ида да живея при баба и дядо.
Две баби вървели по улицата, и изведнъж видяли един използван презерватив на земята. Едната баба го вдигнала и казала:
-Ееееех, тези младите, нищо не разбират, баш най-вкусното изхвърлят.
Лекар ще чете лекция за вредата от алкохола пред аудитория от алкохолици.
Поставя на катедрата две прозрачни стъкленици - в едната има вода, а в другата - спирт. Взема един червей и го пуска във водат...
- Вие сте делови партньор на мъжа ми?
- Не!
- Тогава веднага извадете ръката си изпод моята пола!
Семейна двойка дълги години водили активен полов живот. Но внезапно мъжът получил сърдечен пристъп. Докторът го предупредил, че ако иска още да живее, ще му се наложи да прекрати всякакви сексуални ко...
- Скъпа, чувала ли си израза "парите не миришат"?
- Ще ти кажа нещо повече - аз даже не ги виждам!
Двама дядовци си седят на една пейка и си говорят:
- Абе, верно ли, че бай Иван от нащо село спечелил Москвич от лотарията?
- Абе, хем е верно, хем не е верно.
- Е, как тъй хем верно, хем не’й верно?...
- Ало, къде си?
- Вкъщи. А ти?
- А аз пътувам до теб в тролея...
Един мъж се заиграл на карти с приятели до късно. Гледа часовника: ужас! Три през нощта. Мисли, как да се оправдае пред жената. Звъни й по телефона и крещи:
- Не плащай откупа! Успях да избягам..!
- Гадове мръсни! Вчера ми взеха книжката!
- Защо?
- Заяждат се! За нищо! Бил съм без аптечка, със замърсени номера, без колан, в насрещното платно, на заден, на червено, пиян...
---
Пияница към барм...
Българинът развежда американеца из София! Минават покрай Народното събрание и американеца го пита:
- Абе вие тази сграда за колко време сте я построили?
- Ами може би има 5/6 години.
Американецът отго...
- Генко, как вървят нещата на семейния фронт?
- В позиционна война сме: аз я карам да сменя позициите, тя се съпротивлява. Моят съюзник е Камасутра, нейния - тъщата.