Мъж се хвали пред приятли.
- Знаете ли, че вкъщи на моята жена, като я плясна по дупето, отивам на работа, връщам се и то още се тресе - и след секунда-две добавил - Не защото е толкова дебела, а за...
Синът се кара с родителите си:
- Писна ми постоянно да бъда с вас, винаги навреме! Искам свобода, бира, момичета! Излизам и не се опитвайте да ме спрете!
Синът решително се закрачил към вратата, но...
Нане се прибира в къщи и казва на жена си:
-Пено ке те гонам! Всички женоря от село изучиха английски, само ти си остана проста.
- Нема проблем Нане, ша уча английски.
След 6 месеца: прибира се Нан...
Жена намерила на ревера на съпруга си рус косъм и вдигнала ужасен скандал. На следващата вечер, след внимателен оглед на дрехите му, не намерила нищо:
- И сега какво, плешива ли си хванал? - извън нер...
Обява във вестника:
"Изгубено е куче с три крака. Отлечителни белези: като пикае - пада."
- Ало, съседе? Извинявай за късното обаждане. Нещо жена ми дълго я няма. Да е минавала към теб случайно?
- Чакай, сега ще питам. Кети, ти случайно ли дойде при мен или целенасочено?
Въпрос:Защо жените носят големи обеци?
Отговор:За да си слагат краката там докато работят!
Учителка задава въпрос на ученик:
- Какво работи майка ти?
- Майка ми е консултант.
- Чудесно! Къде работи?
- Вкъщи, непрекъснато дава акъл на баща ми.
Млада двойка в Русия!
Момчето я прегръща.... Тя мърка. Момчето я гали.... Тя мърка. Момчето я целува... Тя мърка.
По едно време то се отдръпва леко назад, замахва и удря шамар....
"Не привыкай к ласка...
Майка разказва на детето си:
- Имало едно време цар...
- Мамо! Мамо, ами царица?
- Не сме стигнали до там. Но щом искаш да знаеш - избягала с готиния рицар.
Да направиш жената щастлива не е трудно - трудното е ти да останеш щастлив.
Мъж забелязва в бара една красива жена. Присламчва се към нея и се опитва да я заговори. Тя се обръща към него и казва:
- Напразно си губиш времето, пич. Аз се пазя за мъжа, когото ще обикна за цял жи...
- Съседке, защо пеете, щом ви боли зъб?
- Искам и съпругът ми да страда заедно с мен!
- Мъжете, изневеряващи на жените си, ще горят в ада, - казва жена на мъжа си.
- А тези, които не са изневерявали, също ще горят - от срам.
Баща пита малкия си син:
- Защо си тъжен?
- Преди малко имах много неприятен разговор с жена ти.