Жена казва на мъжа си:
- Като се прибиращ вкъщи - изтривай си краката..
Мъжа:
- Мога и да не се прибирам...
- Бабо, ела да си играеш с нас! Ще играем на мечки в зоологическата градина.
- А аз какво ще правя?
- Ти ще бъдеш бабата, която през цялото време ще подхвърля бонбони на мечките.
Ценя жени, които понасят удари под кръста.
Арменец - миньор.
Мъжа:
- Скъпа! Искаш ли днес да го направим като първия път?! Ще се хвърлим един в друг и ще правим любов направо на пода?!
Жената:
- О! Скъпи! Разбира се! Колко отдавана беше!!!
Мъжа:
- Искаш?! Тогав...
Един отива при циганка-гледачка и заявява:
- Абе, хвърли едни карти, че ми се струва, че жена ми изневерява с комшията.
- Въй, златничък, как ще изневерява на сокол като тебе?
- Абе как! Връщам се...
И майката и таткото на Иванчо му казваха, че децата ги носи щъркела, и само ключалката не скриваше истината от любознателното дете.
Просяк:
- Не отминавайте, господине, един гладен човек ви моли за малка помощ...
Минувачът:
- Но защо не работите? Вие изглеждате здрав и силен!
Просякът:
- Да, но ако работя, ще изгладнявам много по-...
Защо омъжените жени са по-тежки от неомъжените?
- Защото неомъжените се прибират вкъщи, поглеждат какво има в хладилника и си лягат, докато омъжените се прибират вкъщи, поглеждат какво има в леглото...
- Как се нарича, когато ненавиждаш жената, която обичаш?
- Съпруга.
- Наистина ли се развеждаш с мъжа си.
- Да, не се разбираме на религиозна тема,
- ???
- Мисли се за Бог...
Минувач вижда пребит човек и го пита:
- Искате ли да ви закарам до вас?
Пребития човек отговаря:
- Точно от там идвам.
Мъж споделил с приятеля си.
- Ожених се, защото ми се повръщаше от храната в ресторантите, от прането в пералните и от ризите без копчета.
- Не е възможно! Та аз точно поради тази причина се разведох.
Малко дете плаче до баща си:
- Тате, пък всички деца ми се подиграват в училище, че ми били големи зъбите.
- Добре, татевото, не им обръщай внимание - отговаря бащата и продължава да си чете вестника....
Мъж, наблюдаващ жена си докато тя се гримира, решава да разбере кое за какво се използва. Жената:
- Виж сега: първо се измивам с тази пяна за лице, следва тоник за лице, след него нанасям основата за...