Възрастна съпрузи се разхождат в парка. Жената казва:
- Пешо, помниш ли как ме чакаше ей на онази пейка преди 38 години?
- Помня, там пак седи някакъв идиот...
Жена казва на мъжа си:
- Като се прибиращ вкъщи - изтривай си краката..
Мъжа:
- Мога и да не се прибирам...
Влязъл в кабинета на доктора, един пияница и казал:
-Докторе, имам проблем.
-Какъв? -попитал го докторът.
-Сексуален.,като съм пиян не мога да свърша.
-Значи нямате проблем-казал докторът-Просто не...
Ценя жени, които понасят удари под кръста.
Арменец - миньор.
Мъжа:
- Скъпа! Искаш ли днес да го направим като първия път?! Ще се хвърлим един в друг и ще правим любов направо на пода?!
Жената:
- О! Скъпи! Разбира се! Колко отдавана беше!!!
Мъжа:
- Искаш?! Тогав...
Един отива при циганка-гледачка и заявява:
- Абе, хвърли едни карти, че ми се струва, че жена ми изневерява с комшията.
- Въй, златничък, как ще изневерява на сокол като тебе?
- Абе как! Връщам се...
И майката и таткото на Иванчо му казваха, че децата ги носи щъркела, и само ключалката не скриваше истината от любознателното дете.
Просяк:
- Не отминавайте, господине, един гладен човек ви моли за малка помощ...
Минувачът:
- Но защо не работите? Вие изглеждате здрав и силен!
Просякът:
- Да, но ако работя, ще изгладнявам много по-...
Защо омъжените жени са по-тежки от неомъжените?
- Защото неомъжените се прибират вкъщи, поглеждат какво има в хладилника и си лягат, докато омъжените се прибират вкъщи, поглеждат какво има в леглото...
Нещастен зет решил да се отърве от тъща си.
Добрите му приятели го посъветвали:
- За да изглежда като злополука, купи й един "Москвич" на старо - ще се пребие с него.
След няколко дни тъща...
- Как се нарича, когато ненавиждаш жената, която обичаш?
- Съпруга.
- Наистина ли се развеждаш с мъжа си.
- Да, не се разбираме на религиозна тема,
- ???
- Мисли се за Бог...
Минувач вижда пребит човек и го пита:
- Искате ли да ви закарам до вас?
Пребития човек отговаря:
- Точно от там идвам.
- Дъще, този младеж е сирак и е инвалид. Не се омъжвай за него.
- На мен не ми трябва красавец.
- Не за това. Съжали го, и без това животът достатъчно го е наказал.