Малко дете плаче до баща си:
- Тате, пък всички деца ми се подиграват в училище, че ми били големи зъбите.
- Добре, татевото, не им обръщай внимание - отговаря бащата и продължава да си чете вестника....
- Докторе, на моята жена й и изчезна гласа. Какво да правя?
- Опитайте да се приберете в три през нощта.
Едно циганче пълзяло из двора на къщата и се навъртяло до ушите в кал. Видял го Манго и се провикнал:
- Айше, това молкото ще го къпеме ли или ще правиме ново?
В навечерието на сватбата майка дава съвети на дъщеря си, как да се държи с мъжа си:
- Винаги го подкрепяй! Опитвай да не обсъждате важни неща преди вечеря. И никога не ми разказвай за вашите караници...
В коридора на влак. Минаващ мъж минава покрай пушеща навън дама. И понеже е тясно....
ТОЙ:
- Може ли?
ТЯ:
- МОЖЕ!!!! Но предпочитам първо поне да си научим имената.
Знаете ли, защо на жените им са бели краката!?
Цял ден стоят под "сливата" как няма да са бели!?
- По-рано нашето куче беше на първо място в сърцето на жена ми. Сега обаче аз съм на първо място.
- И как успя?
- Кучето толкова се разглези, че не яде това, което готви жена ми, а аз ям!
В училище.
Учителят ще прави писмен изпит. Казва, че няма да извини никого, освен в случай на изключително тежко болестно състояние.
- А, за изключително сексуално изтощение- пита един ученик.
Учит...
Мъж решил да изпита жена си.
Една вечер докато вечеряли той й казал:
- Абе мило ти знаеш ли, че в нашия блок имало някаква, дето тридесет години не е изневерявала на мъжа си.
- Че коя е тая бе - попит...
- Дъще, този младеж е сирак и е инвалид. Не се омъжвай за него.
- На мен не ми трябва красавец.
- Не за това. Съжали го, и без това животът достатъчно го е наказал.
Три тъщи.
Първата:
- Моят зет чете списания за птиците, вероятно, като малък е мечтаел да стане орнитолог.
Втората:
- А моят чете кулинарни списания, готвач вероятно е искал да стане.
Третата:
- А съд...
Син обсъжда с баща си шофьорските умения на майка му:
- Мисля да оставя колата си на разположение на мама. Има ли промяна в нейното шофиране?
- Да, вече изобщо не й давам да шофира!
В контактите на мобилния гледам "ЖЕНА МИ". По-нататъшни действия: "ПРОМЕНИ" и "ВЪРНИ". Замислих се...
- Защо Адам и Ева са имали идеален брак?
- Защото той не е трябвало да слуша приказките й за всички други мъже, за които тя можела да се омъжи, а тя не е трябвало да търпи майка му.
Двама приятели на бира:
- Славчо, как го правиш - как всяка вечер си с ново гадже? Как се запознаваш с тях?
- Всичко е много просто. Отиваш в киното, купуваш два билета и излизаш отвън. Оглеждаш се за...