Футболистите от ЕГ „Христо Ботев“ – Кърджали шампиони

Днес станаха ясни победителите от приключилото Общинско първенство по футбол за ученици. Във възрастовата група 11-12. класботевци бяха безапелационни и спечелиха победа. На първо място, след финалната среща срещу отбора на СУ „П.Р.Славейков“, с резултат 2:0, се класира отборът на ЕГ „Христо Ботев“. Момчетата демонстрират отборен дух и спортно майсторство във всички срещи. Днешната победа е логичен финал в общинското първенство по футбол.Следващият кръг от първенството  е областен, където сили ще мерят първенците от другите общини на територията на Област Кърджали.

Футболният отбор на ЕГ „Христо Ботев“, възрастова група 8-10. клас са на второ място и дават своята заявка да бъдат достойни заместници на по-големите гимназисти в бъдещи надпревари.