Един мъж се прибрал вкъщи и ядосано казал:
- Къде е, къде е?
- Кой къде е? - пита жена му.
Мъжът отива при сина си и го пита:
- Иванчо, да си виждал някакъе тип вкъщи?
Детето отишло в спалнята, навело...
- Иванчо, къде си изцапа така панталона?
- Мамо, аз тебе питам ли те къде все си късаш чорапогащниците?
Бабата на Марийка разговаря на висок тон с бабата на Иванчо:
-Ама, моля ти се бе, дръж го тоя твоя внук под контрол!
-Какво е станало стара приятелко?
-Абе, нищо тревожно, ама минавам преди час през...
Иванчо влиза в едно бистро, поръчва си един джин с тоник и вижда страшно маце му се усмихва от една маса. Нашият скача веднага:
-Как се казваш, съкровище?
-Кармен!
-Ммм, много готино име! Кой ти го...
Марийка стояла върху купа сено, а Иванчо отдолу й викал:
- Марийке, аре слез при мен!
- Аааа, ти искаш да ме любиш...
- Няма бе!
- Ами че тогаз защо да слизам?
- На колко си години, Марийке?
- На двадесет.
- Преди три години също казваше, че си на двадесет.
- Ами казвах, защото не принадлежа към тези хора, които веднъж говорят едно, втори път друго.
Иванчо на урок по математика. Седи и
мисли - да спра ли с пиенето, пушенето ми пречи, да изчукам ли Марийка от 8 клас?
Учителката го пита - Иванчо, колко е две по две?
Да Ви имам проблемите госпожо -...
Иванчо и Марийка се карали:
- Иване, ти все мислиш за секс.
- Не е вярно, ти мислиш повече от мен.
- Как не те е срам?
- Ако ти докажа, че ти мислиш повече за секс от мен, ще го направим ли?
- Ето...
Обява: „Мъж 40 години търси секс“.
Седя и се чудя – пропусната запетая или огромна трагедия?!?
Иванчо при една любовница. Тя нервничи:
- Мъжът ми всеки момент ще се върне!
- Нищо ма, ние набързо!
- Ами ако дойде сега?
- Ще скоча от прозореца.
- Идиот, ние сме на 4-я етаж!
- Апапите са от долу и...
Иванчо идва на училище. Учителката го пита:
- Къде беше вчера, Иванчо?
- Водих кравата на бик.-отвърнал той.
- Е, баща ти не можа ли?
- Можеше, ама е по-добре бик.
В часа по математика.
Учителят:
- Иванчо, кажи колко е 7 по 7.
Иванчо помислил малко и отговорил:
- 49.
- Как го сметна?
- Ами умножих 7 по 10 и получих 70. После от 70 извадих 21 (7 по 3) и получих 4...
Иванчо пита баща си
- Тате, тази вечер ще излизам с Марийка и ми трябва колата.
Баща му отговаря:
- Няма проблеми, ама няма бензин.
Иванчо му отговаря:
- То и не ми трябва..
Баща се прибира късно вечерта в къщи. На вратата го посреща сина му и пита:
- Де беше бе, тате?
- Аааа на благо бех сине.
- Кво благо бе, тате!?
- Аааа благо сине, благо...
На следващата вечер история...
- Иванчо, защо на диктовката имаш точно същите грешки като Марийка, с която стоиш на един чин?
- Защото с нея имаме една и съща учителка, госпожо.