Мъж пита жена си:
- Какво ти каза лекарят?
- Каза, че трябва да се занимавам по-често със секс.
- Колко по-често?
- Ами двайсетина пъти месечно.
- Скъпа, от тях два пъти можеш да разчиташ на мен.
Брачните договори щяха да са доста по-популярни, ако в тях освен въпроса за имуществото се разглеждаше и въпроса за поведението на тъщата.
На един жена му изчезнала безследно, след шест дена се прибира и казва:
- Мъжоо, като ме отвлякоха едни яки младежи... беше ужасно..секс, секс, секс 15 дена!
Мъжът:
- Какви 15 ма!? Теб те няма от шес...
- Не ти ли прави впечатление, че днешните младежи се страхуват да се женят?
- Така е. Ние бяхме съвсем други. Аз например, въобще не знаех какво е това страх, преди да се оженя.
Отива една жена при лекаря:
- Докторе, нимфоманка съм! Помогнете ми!
- Добре, но да знаете, че взимам по 200 долара на час!
- А за цяла нощ колко?
- Скъпа, колко много те обичам! Но ако разбера, че ми изневеряваш...
- Не се притеснявай, скъпи, няма да разбереш...
Тираджия качва стопаджйка, решили да се изчукат. Сприял на едно нанадолниште мераклията и започнал, след малко някой го потупал по рамото:
- Кво правиш бе човек.
Т.:
- Оооправиам си съединителя!
Н.:
-...
Жена към мъжа си.
- Скъпи, изхвърли боклука на излизане!
- Офф, писна ми да го хвърлям, няма смисъл ти постоянно се връщаш!
- Татко, защо бонбоните са обвити в станиол?
- За да може в целия апартамент да се чува как майка ти отслабва.
Двама англичани си приказват на чаша бира:
- А пък моята жена навярно е умряла от няколко дни, лежи си в леглото и не мърда.
- И ти по какво я позна, че е умряла, по секса ли ?
- Абе секса й е все същ...
Първа брачна нощ между възрастен граф и грозна, богата графиня. Нищо не става. Графът:
- Ще спася честта Ви графиньо, като си порежа пръста и го избърша в чаршафа!
- И аз ще спася Вашата чест графе, к...
Семейство в челябински магазин няколко месеца след падането на метеорита:
- Скъпи, ще ми купиш ли това палто от норки?
- Аз да не съм син на стъклар?!
- Не мога да го понасям, снощи мъжът ми ме наби.
- Как те наби, аз мислех, че е командировка?
- И аз така мислех...
Красавица се кипри пред огледалото:
-Огледалце, огледалце, коя е най-хубава на света? - и си поглажда прическата.
-Ами мръдни се да видя! - отговаря троснато то.
- Ако се наложи да остана още в командировка, - казва мъж на жена си, - и не мога да се върна за Нова година, ще ти пратя телеграма.
- Може и да не я пращаш! Вече я прочетох, седи ти в джоба на палтот...