Срещат се двама приятели: - Здрасти, къде си тръгнал? - Отивам да пийна една ракия. - Ееее, не ме навивай бе чове...
- Скъпи, снощи хапнах след шест часа, наругай ме.
- Изгори от срам, чудовище мазно!
Какво е теория на ОТНОСИТЕЛНОСТТА от гледна точка на мъжът?
Когато един мъж си постави ръката върху горещ котлон за една секунда има чувството че е минал един час, когато обаче един мъж си постави рък...
Две приятелки си говорят:
- Защо изоставаш мъжа си?
- Защото ме заблуди! Едно време ми разправяше, че в леглото е като орел!
- И какво?
- Ами аз не съм орнитолог! Откъде да знам, че орлите правели сек...
Maцка седи на пейка пред НДК, идва някакъв отворен дядка, сяда до нея и я хваща за ц/иците.
мацката:
-К’во правиш бе простак?
-Опитвам се да намеря радио Хоризонт.
мацката на свой ред го хваща за х...
Играе компания на карти. Един все губи.
- Нищо де, - утешават го другите, - не върви на карти, ще ти върви в любовта.
- Да бе?! -чуди се той. - Вече съм на четиредесет годиниа, и все още не съм женен....
Жена праща SMS на мъжа си късно вечерта, който бил навън с приятели: "Ако не си дойдеш до час не отговарям, какво ще направя със съседа!"
Мутра купил кило банани, прибрал се вкъщи и решил да се изфука пред жена, че знае английски. Подал й бананите и кзал:
- Фор ю!
- Фор ми? - зарадвала се жена му.
- Не фурми ма, банани!
Когато Господ е произнесъл “Да бъде светлина”, Бойко Борисов му отвърнал: “Кажи моля!”
2-ма българи се разхождат в САЩ - Маями и гледат от един небостъргач пада една жена.
Единият се обръща към другия и казва: "Виш бе брато и американците са като нас, ебат и хвърлят"
През нощта се звъни на вратата, жената изплашена казва на мъжа си:
- Ау, любовникът ми се е върнал от командировка!
Сутринта един мъж, като тръгвал за работа си извадил портфейла, жена му вижда и пита:
- Откъде толкова много пари?
- Спестих за да ти купя подарък.
- Защо толкова малко?!?
Дадена е задача:
"До едната страна на физкултурния салон са строени момчетата от класа, а до другата - момичетата. Те тръгват едни към други със скорост такава, че преполовяват разстоянието за половин...
Жена носи бутилка водка вкъщи, поставя я в барчето и казва:
- Нека да стои. Може някой да дойде, или ние да отидем при някой.
През нощта жената се гушнала към мъжа си, а той й казва:
- Нека да стои. М...
- Защо жените ходят по две в тоалетната?
- Защотото мъжът може да си го изтръска, а жените се ритат по дупетата... :Р