Семейни

  1. Срещат се двама приятели: - Здрасти, къде си тръгнал? - Отивам да пийна една ракия. - Ееее, не ме навивай бе чове...

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. - Скъпи, снощи хапнах след шест часа, наругай ме.
    - Изгори от срам, чудовище мазно!

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Какво е теория на ОТНОСИТЕЛНОСТТА от гледна точка на мъжът?
    Когато един мъж си постави ръката върху горещ котлон за една секунда има чувството че е минал един час, когато обаче един мъж си постави рък...

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Две приятелки си говорят:
    - Защо изоставаш мъжа си?
    - Защото ме заблуди! Едно време ми разправяше, че в леглото е като орел!
    - И какво?
    - Ами аз не съм орнитолог! Откъде да знам, че орлите правели сек...

    Оценка 5 от 1 глас
  5. Maцка седи на пейка пред НДК, идва някакъв отворен дядка, сяда до нея и я хваща за ц/иците.
    мацката:
    -К’во правиш бе простак?
    -Опитвам се да намеря радио Хоризонт.
    мацката на свой ред го хваща за х...

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Играе компания на карти. Един все губи.
    - Нищо де, - утешават го другите, - не върви на карти, ще ти върви в любовта.
    - Да бе?! -чуди се той. - Вече съм на четиредесет годиниа, и все още не съм женен....

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Жена праща SMS на мъжа си късно вечерта, който бил навън с приятели: "Ако не си дойдеш до час не отговарям, какво ще направя със съседа!"

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Мутра купил кило банани, прибрал се вкъщи и решил да се изфука пред жена, че знае английски. Подал й бананите и кзал:
    - Фор ю!
    - Фор ми? - зарадвала се жена му.
    - Не фурми ма, банани!

    Оценка 4 от 1 глас
  9. Когато Господ е произнесъл “Да бъде светлина”, Бойко Борисов му отвърнал: “Кажи моля!”

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. 2-ма българи се разхождат в САЩ - Маями и гледат от един небостъргач пада една жена.
    Единият се обръща към другия и казва: "Виш бе брато и американците са като нас, ебат и хвърлят"

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. През нощта се звъни на вратата, жената изплашена казва на мъжа си:
    - Ау, любовникът ми се е върнал от командировка!

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Сутринта един мъж, като тръгвал за работа си извадил портфейла, жена му вижда и пита:
    - Откъде толкова много пари?
    - Спестих за да ти купя подарък.
    - Защо толкова малко?!?

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Дадена е задача:
    "До едната страна на физкултурния салон са строени момчетата от класа, а до другата - момичетата. Те тръгват едни към други със скорост такава, че преполовяват разстоянието за половин...

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Жена носи бутилка водка вкъщи, поставя я в барчето и казва:
    - Нека да стои. Може някой да дойде, или ние да отидем при някой.
    През нощта жената се гушнала към мъжа си, а той й казва:
    - Нека да стои. М...

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. - Защо жените ходят по две в тоалетната?
    - Защотото мъжът може да си го изтръска, а жените се ритат по дупетата... :Р

    Оценка 0 от 0 гласа