Съдят боксьор за зверски побой над тъщата:
- Подсъдими, разкажете как стана всичко..
- Ами, прибирам се в къщи.. Гледам - ХА! Вратата се отваря от тъщата.." Здравей, мамо! Кога пристигна? " - питам аз...
Врабчето било много ядосано на слона и му казало:
- Ами няма как, трябва да те изчукам.
Слона казал:: "Добре". Качило се врабчето вурху слона и започнало да го чука, слона настъпал един трън и казал:...
8-ми март мина както обикновено.
На жената - цветя. На тъщата - дъвчащи бонбони. Има болни зъби.
Наркоман, пожарникар и садист седят заедно на пейка в парка. Наркоманът:
- Ех, сега да имаше една цигарка да попуша!
Пожарникарят отвърнал:
- А пък аз да я загася!
А садистът вметнал:
- Да, в задника...
В съдебната зала тече дело срещу крадец. Жертвата задава въпрос:
- Ще ви простя за деянинето, но в името на Бог, кажете ми как сте успели да влезнете в къщата, без да събудите жена ми?
- Жена, какво пишеш?
- Писмо на децата. Пиша им, че вече оздравяваш. Между другото, как е правилно да се пише - погрибение или погребение?
Мъж се прибира в четири сутринтa от любовна среща. Спира при вратата, потърква си ръката в стената, намазва си челото, сакото и панталоните. Чак тогава звъни.
Женa му отвaря.
- Извинявай, скъпа, вчера...
- Идвай бързо! Мъжът ми замина командировка.
- Няма да стане...Тъмно е вече навън..какво ще кажа на мама?
Жена пили на мъжа си.
- Колко пъти да ти повтарям: сок е когато пише 100%, напитка - когато е от 50 до 80%, а ако пише 40% - това е нектар!
- Ми ДА!... Ето, аз отдавна разправям, че водката е нектар!
Срещат се две приятелки:
- Хванах си любовник.
- А имаш толкова добър мъж!
- Но са толкова различни. За любовника съм играчка, а за мъжа възглавница.
Трима мъже се хвалят със сексуалните си подвизи:
- Миналата седмица почнахме да се чукаме с една мадама по време на новините от осем часа по телевизията, а свършихме чак след филма.
- А аз пък с една...
Момче влиза в бар и поръчва три мастики. Барманът му ги носи, а момчето си поръчва още три.
Барманът се притеснил и решил да помогне. Попитал го дали няма някакви проблеми.
- Не, днес ми беше първата...
- Като се караш с жена си, как я наричаш?
- "Зайченцето мое".
- Така нежно?
- Зайците при голям глад си ядат акитата. Тя е зоолог, знае...
Смъртта на един човек е трагедия. Смъртта на милиони е просто статистика!
Умиращ мъж казва на жена си:
- Вероятно си ми била вярна през целия живот, а може и да си ми изневерила? Сега, когато умирам, можеш да си признаеш, ако си ми изневерила. Това е всичко, което искам да...