Семейни

  1. Съдят боксьор за зверски побой над тъщата:
    - Подсъдими, разкажете как стана всичко..
    - Ами, прибирам се в къщи.. Гледам - ХА! Вратата се отваря от тъщата.." Здравей, мамо! Кога пристигна? " - питам аз...

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Врабчето било много ядосано на слона и му казало:
    - Ами няма как, трябва да те изчукам.
    Слона казал:: "Добре". Качило се врабчето вурху слона и започнало да го чука, слона настъпал един трън и казал:...

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. 8-ми март мина както обикновено.
    На жената - цветя. На тъщата - дъвчащи бонбони. Има болни зъби.

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Наркоман, пожарникар и садист седят заедно на пейка в парка. Наркоманът:
    - Ех, сега да имаше една цигарка да попуша!
    Пожарникарят отвърнал:
    - А пък аз да я загася!
    А садистът вметнал:
    - Да, в задника...

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. В съдебната зала тече дело срещу крадец. Жертвата задава въпрос:
    - Ще ви простя за деянинето, но в името на Бог, кажете ми как сте успели да влезнете в къщата, без да събудите жена ми?

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. - Жена, какво пишеш?
    - Писмо на децата. Пиша им, че вече оздравяваш. Между другото, как е правилно да се пише - погрибение или погребение?

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Мъж се прибира в четири сутринтa от любовна среща. Спира при вратата, потърква си ръката в стената, намазва си челото, сакото и панталоните. Чак тогава звъни.
    Женa му отвaря.
    - Извинявай, скъпа, вчера...

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. - Идвай бързо! Мъжът ми замина командировка.
    - Няма да стане...Тъмно е вече навън..какво ще кажа на мама?

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Жена пили на мъжа си.
    - Колко пъти да ти повтарям: сок е когато пише 100%, напитка - когато е от 50 до 80%, а ако пише 40% - това е нектар!
    - Ми ДА!... Ето, аз отдавна разправям, че водката е нектар!

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Срещат се две приятелки:
    - Хванах си любовник.
    - А имаш толкова добър мъж!
    - Но са толкова различни. За любовника съм играчка, а за мъжа възглавница.

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Трима мъже се хвалят със сексуалните си подвизи:
    - Миналата седмица почнахме да се чукаме с една мадама по време на новините от осем часа по телевизията, а свършихме чак след филма.
    - А аз пък с една...

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Момче влиза в бар и поръчва три мастики. Барманът му ги носи, а момчето си поръчва още три.
    Барманът се притеснил и решил да помогне. Попитал го дали няма някакви проблеми.
    - Не, днес ми беше първата...

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. - Като се караш с жена си, как я наричаш?
    - "Зайченцето мое".
    - Така нежно?
    - Зайците при голям глад си ядат акитата. Тя е зоолог, знае...

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Смъртта на един човек е трагедия. Смъртта на милиони е просто статистика!

    Оценка 5 от 1 глас
  15. Умиращ мъж казва на жена си:
    - Вероятно си ми била вярна през целия живот, а може и да си ми изневерила? Сега, когато умирам, можеш да си признаеш, ако си ми изневерила. Това е всичко, което искам да...

    Оценка 5 от 1 глас