Три попа трактуват Божието слово. Първият казва:
- Аз съм пратеник на Господ.
Вторият:
- И аз съм пратеник на Господ.
Третият:
- Момент, момент! Аз никого не съм пращал!?!
Катаджия настига кабриолет, спира го и казва на шофьора:
- Извинете, господине, но жена ви изпадна преди десетина километра.
- Слава Богу, аз пък мислех, че съм оглушал.
Жена се обажда на мъжа си по телефона:
- Скъпи, обичаш ли ме?
- КАЗВАЙ КАКВО СЕ Е СЛУЧИЛО С КОЛАТА?!
Жена към мъжа си:
- Завчера се върна вчера. Вчера се върна днес. Ако днес се върнеш утре, то вдругиден ще пусна молба за развод!
Трима луди паднали в един трап и едния след 10 минути вика
-Ей пробваме се последен път да излеземе ако не си ходиме :)
- Тате, довечера ще излизам с момиче, дай ми колата.
- Добре, но няма бензин.
- Няма проблем и без това няма да ни трябва.
Съсед гледа в двора на комшията голямо поле за тенис-корт, а на корта играят Борис Бекер и неговия комшия, пък Андре Агаси им гони топките.
Учуден съседът отива при него и го пита:
- Абе комши, к`во с...
- Генко, искам всичко да си бъде, както си беше, разделихме се заради моята глупост, все още те обичам и искам да сме заедно!
- И аз искам същото
- Наистина? Кажи ми честно!
- А-а-а, не, сторило ми се...
Млада жена казва на мъжа си:
- Скъпи, изял си първата мусака, която съм сготвила в живота си. Утре ще сготвя пак. Хареса ли ти? Кажи ми! Моля! Кажи каквото и да е! Поне една дума! Поне дай признак на...
Мъжът беше млад, рогата точно му пробиваха.
Две мутри си говорят:
- Научих един хотел, спиш безплатно, ядеш безплатно, а на сутринта на шкафчето ти оставят 200 евро!!
- Брей!! И кога спа там?
- А, не аз, жена ми...
На един мъж жена му не се прибрала вечерта. Притеснил се човекът, обадил се в полицията, по болниците, ходил да я търси, обикалял навред, няма я.
На сутринта жена му се прибира и започва още от вратат...
Жена отива при гинеколог и му казва:
- Виж ся, искам да се омъжа за един много богат мъж, ама той иска да съм девствена и искам да направиш нещо по въпроса.
И докторът се съгласил и я зашил, за коет...
- Славчо, имаш ли идеал за жена?
- Имах...
- Защо имах??? Какво се случи - да не е починала?
- Не - по-лошо - ще се женя за нея...
- Знаеш ли, Пешо, струва ми се, че жена ми започна да се отнася по-лошо с мен.
- По какво съдиш?
- В последно време, когато завързва вратовръзката ми, все повече затяга възела. А днес даже се опита да...