...Често когато беше сам си пускаше видеокасетката от сватбата
в обратна посока. Винаги се отронваше мъжка сълза, гледайки как излиза от Гражданското като свободен човек.
Отиваме днес до магазина, автоматичната врата не работи. Няколко пъти се отдръпвам и приближавам отново, жената отзад:
- Къде се буташ, зачеркнатото куче не виждаш ли?
Трима мъже решили да се напият, отишли в кръчмата поръчали си по едно две три и след 2 часа единия почнал да псува другите двама
- Твой та майка я е/бах !
После се обръща към другия,
- Твой та пак...
Той добре си гледаше работата. Оставаше и след работно време. Вземаше си и работа за вкъщи. И все пак го уволниха като дегустатор във "Винпром".
Дъщеря пита майка си:
- Мамо, може ли да отида на излет в гората?
- Да бе?! Да лежиш на земята, да пиеш студена ракия?! И да се натискаш с момчетата по храстите?! Не, аз ще отида на излет!
- Тате, омъжих се!
- Не ме интересува, щом се стъмни - вкъщи!
Един мъж се прибира вкъщи и пита жена си:
- Жено, искаш ли днес да правим малко по-извратен секс?
А тя отговорила:
- Откога те чакам да ме попиташ това? ! Къде искаш да ми го сложиш?
- В ушите!
- Т...
Две приятелки си приказват:
- Моят мъж не ме е докосвал с пръс дори повече от 6 месеца!
- А аз не се оплаквам - много е редовен моя и честичко се разписва!
- И как така, дай някакъв съвет и на мен!
-...
- Можете ли да кажете два от най-щастливите моменти в живота ви?
- Първия:когато се женех, втория:когато се развеждох.
След корабокрушение оцелелите руснак, французин и американец се чудят как да оцелеят, като имат само една лодка и дрехите на гърбовете им.
По едно време отнякъде руснакът извадил нещо като кукичка, ам...
Жена пита мъжа си:
- Скъпи, какво да ти приготвя чай или кафе?
- Ако това, което пих вчера беше кафе, тогава чай. А ако е било чай, тогава кафе.
Мъж се прибира в къщи и жена му от вратата му крещи:
- Пак си пил!!! Пиян си!!!
- Не съм пил - отговаря мъжа.
- Тогава кажи ГИБРАЛТАР!!!
- Гиб.., гиб.. гиб... ПИЛ СЪМ!!!
Жена се прибира с гръм и трясък вкъщи и крещи на мъжа си?
-Мъжооо, ти сготви ли бе?
-Сготвих миличка.
-А изчисти ли бе
-Изчистих миличка.
-А изми ли бе?
-Измих миличка.
-А а така ела са да ти уд...
- Кажи ми, мили, как се случи така, че ти, толкова умен, толкова красив, изведнъж се влюби в мен до уши?
- Ето, виждаш ли, сега и ти се учудваш!
- Тате обичаш ли животните?
- Да, само че с гарнитура!