Скъпи, бях при личния си доктор и той ме оправи, без да ми вземе пари!
- Що, аз да не би да ти плащам?!
Соц Реализъм.
Мъжът:
- Ядохме марули, носихме цървули и си купихме Жигули!
- Ех, мъжо, мъжо... Ако не бях дала на съседа да ме жули, щеше да видиш ти Жигули!!!
Нищо не придава на семейните сцени такъв драматизъм, така както ежедневните репетиции.
Жена казва на съпруга си:
- Имам две новини за теб - добра и лоша.
- Добре, казвай!
- Напускам те...
- Е, добре... Каква е лошата новина?
Всеки ден, излизайки от вкъщи, Пепи срещал комшийката, която била омъжена, но пък за сметка на това страшно красива. И всеки ден когато я срещал край блока, винаги й казвал:
- Леле, какво парче си, на...
Стои си една жена на балкона и си пуши. В тоя момент пред блока спира кола и излиза мъж от нея. Дамата се провиква:
- Господине-е-е-е! А пък мен ме е страх от Вас!
- Защо бе госпожо?
- Ами да не ме из...
Жена телефонира на главния лекар в лудницата:
- Докторе, мъжът ми се мисли за ездитен кон, пръхти, цвили и иска да го яздя.
- Интересен случай, може ли да го доведете тук?
- Момент да го оседлая и при...
- Скъпа, ако си легна с друга жена... Ще ти стане ли мъчно?
- Защо трябва да ми е мъчно за една непозна жена?
- Мамо излизам навън!
- С кого излизаш? Къде ще ходиш? И кога ще се прибереш?
- Татко излизам навън!
- Добре.
Мъжът към жена си:
- Какво е това?
- Пилешка супа.
- А защо има кайма вътре?
- Е значи е супа топчета.
- А защо има и боб вътре?
- А... защото е боб чорба.
- А какво е това зеле в нея?
- Ех то на теб...
Седят четири бабки и си пият следобедния чай. Едната казва:
- Синът ми наскоро стана свещеник и всеки, който го срещне, му казва "отче".
- Ех, казва втората, моят е епископ и всички го нарич...
Баба и дядо гледат порно филм. По едно време дядото вече изморен казва:
- Бабо, аз вече ще лягам. Ти няма ли да дойдеш?
- Чакай само да ги видя дали ще се оженят след всичкото това..
Мечо Пух и Прасчо на купон. В ранните часове след края на купона двамата лежът в един креват. По едно време Прасчо изплашено пита:
- Мечооо какво правиш ?
- К`во, к`во. Не виждаш ли, че си бия чакия...
Малко момченце с баща си се разхожда в зоопарка и вижда зебра:
- Тате, виж, боядисана кобила!
- Твоята майка е боядисана кобила, а това, сине, е зебра...
Разговор в леглото с любовника. Тя, палейки цигара:
- Представяш ли си, скъпи, мъжът ми просто би озверял, ако сега ме види. Той си мисли, че съм отказала цигарите.