Момченце отива при баща си и пита:
- Тате, каква е разликата между "беда" и "нещастие"?
Бащата пояснява:
- Ако майка ти тръгне нанякъде с автобус, автобусът спре, майкати слезе от него и изведнъж я...
С какво се отличава добрата секретарка от много добрата?
Добрата всяка сутрин казва: "Добро утро, шефе!" А много добрата нежно му прошепва на ухото: "Вече е утро, шефе!"
Бясна жена крещи на приятеля си:
- Аман от твоите намеци! Вече трети чорапогащник ми късаш!
- Твоя мъж обича ли те, както преди?
- За щастие не. За това време се понаучи на някои неща.
В едно сръбско семейство си легнали мъжа и жената. Загасили лампата. Мъжът видимо порядъчно пиинал надупил на задна прашка жена си и започнал да я работи. Непрекъснато повтарял:
- Ох Лепа Брена, ох Ле...
- Розичка! Прочетох в Интернет, че 2012 година ще преживеят само тези астрални знаци, които имат рога - Овни,
Телци, Козирози! А аз съм Скорпион... Какво ще правим, Роза?!
- Мони, не мрънкай, каквото...
- За теб целувката удоволствие или престъпление е???
- Разбирасе,че удоволствие,защо?
- Ами аре тогава да ме целунеш отзад!
- Ти си олигофрен, тъпак, тъпак!!!
- Ееее извиняваи, сега сърдиш ли се?
- Не...
Връща се мъж от командировка и заварва жената с любовник.
- Здравейте, аз съм Иван Петров, генерален директор, а и съпруг на тази дама.
- Здравейте, а аз съм изпълняващ длъжността генерален директор.
Жената:
- Скъпи, къде беше цяла нощ?
Мъжа:
- А-ъъ..на риба.
Жената:
- Хвана ли нещо?
Мъжа:
- Надявам се, че не.
На връх нова година между съседки:
- Вашия тиквеник стана ли?
- Не моя спи още в леглото.
Мъж и жена се разхождат по улицата. Жената забелязва, че насреща им идва нейна приятелка с ново палто.
- Скъпи, - казва тя на мъжа си, - ето я Нина. Когато се поздравим с нея, спри се и й кажи, че има...
Бизнесмен решава да поотмори малко от напрегнатото ежедневие с мисълта за риболов. Плъзва се до 3-та буна и замята щеката. След известно време на неуспех забелязва недалеч от себе си един ром, на койт...
- Не разбирам, защо си недоволна от мъжа си? Нали ти дава всички пари, които заработи до стотинката.
- Да, дава ми ги, но после ги спечелва всичките тези пари от мен на карти!
Един мъж в компанията на приятели се хвали, че синът му е вундеркинд. За да потвърди думите си, поръчва своя снимка в голям формат, после я нарязва на малки парчета, като пъзел и предлага на своя вунд...
Внук попитал дядо си:
- Дядо, къде е фенерчето?
- Защо ти е фенерче?
- Отивам на среща.
Дядото казал:
- На времето ходехме на срещи без фенерчета.
- Ами, виж (сочи с пръст към баба си), че си я намери...