Семейни

  1. Момченце отива при баща си и пита:
    - Тате, каква е разликата между "беда" и "нещастие"?
    Бащата пояснява:
    - Ако майка ти тръгне нанякъде с автобус, автобусът спре, майкати слезе от него и изведнъж я...

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. С какво се отличава добрата секретарка от много добрата?
    Добрата всяка сутрин казва: "Добро утро, шефе!" А много добрата нежно му прошепва на ухото: "Вече е утро, шефе!"

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Бясна жена крещи на приятеля си:
    - Аман от твоите намеци! Вече трети чорапогащник ми късаш!

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. - Твоя мъж обича ли те, както преди?
    - За щастие не. За това време се понаучи на някои неща.

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. В едно сръбско семейство си легнали мъжа и жената. Загасили лампата. Мъжът видимо порядъчно пиинал надупил на задна прашка жена си и започнал да я работи. Непрекъснато повтарял:
    - Ох Лепа Брена, ох Ле...

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. - Розичка! Прочетох в Интернет, че 2012 година ще преживеят само тези астрални знаци, които имат рога - Овни,
    Телци, Козирози! А аз съм Скорпион... Какво ще правим, Роза?!
    - Мони, не мрънкай, каквото...

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. - За теб целувката удоволствие или престъпление е???
    - Разбирасе,че удоволствие,защо?
    - Ами аре тогава да ме целунеш отзад!
    - Ти си олигофрен, тъпак, тъпак!!!
    - Ееее извиняваи, сега сърдиш ли се?
    - Не...

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Връща се мъж от командировка и заварва жената с любовник.
    - Здравейте, аз съм Иван Петров, генерален директор, а и съпруг на тази дама.
    - Здравейте, а аз съм изпълняващ длъжността генерален директор.

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Жената:
    - Скъпи, къде беше цяла нощ?
    Мъжа:
    - А-ъъ..на риба.
    Жената:
    - Хвана ли нещо?
    Мъжа:
    - Надявам се, че не.

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. На връх нова година между съседки:
    - Вашия тиквеник стана ли?
    - Не моя спи още в леглото.

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Мъж и жена се разхождат по улицата. Жената забелязва, че насреща им идва нейна приятелка с ново палто.
    - Скъпи, - казва тя на мъжа си, - ето я Нина. Когато се поздравим с нея, спри се и й кажи, че има...

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Бизнесмен решава да поотмори малко от напрегнатото ежедневие с мисълта за риболов. Плъзва се до 3-та буна и замята щеката. След известно време на неуспех забелязва недалеч от себе си един ром, на койт...

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. - Не разбирам, защо си недоволна от мъжа си? Нали ти дава всички пари, които заработи до стотинката.
    - Да, дава ми ги, но после ги спечелва всичките тези пари от мен на карти!

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Един мъж в компанията на приятели се хвали, че синът му е вундеркинд. За да потвърди думите си, поръчва своя снимка в голям формат, после я нарязва на малки парчета, като пъзел и предлага на своя вунд...

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Внук попитал дядо си:
    - Дядо, къде е фенерчето?
    - Защо ти е фенерче?
    - Отивам на среща.
    Дядото казал:
    - На времето ходехме на срещи без фенерчета.
    - Ами, виж (сочи с пръст към баба си), че си я намери...

    Оценка 0 от 0 гласа