Един перверзник влиза в публичен дом. Отива на рецепцията и казва.
-Искам да чукам жена бременна в 9я месец.
Те му отговарят.
-Добре господине , но трябва да почакате да ви се обадим защото трудно...
три жени
-черна, кестенява и руса имали разговор за връзките си! черната казва:
-Момичета да ви кажа какво стана снощи:
-Връща се Иван от работа и го изпращам да си вземе душ. Тъкмо излиза от баня...
Събуждат се мъж и жена на 8-ми март.
Жената, протягайки се сладко:
- Ах, какъв хубав сън имах - ти ми подаряваше за 8-ми март палто и пръстен с диамант! Какво ли означава това?
Мъжът я целунал и казал...
Служители на подразделението за борба с масовите безредици
стоят пред тълпа демонстранти. Напрежението расте, започат да тропат с палките по щитовете си. Един казва на друг:
- Виждаш ли онази пълна ле...
С отворена уста слуша жена си Иван Иванов, за да може налягането върху тъпанчетата да бъде еднакво отвън и отвътре.
Рангел се буди след едногодишна кома. До леглото седи обляната в сълзи Мара, която и за миг не изоставила съпруга си по време на комата! Той й хванал ръката и започнал:
- Маро, помниш ли как едно врем...
Две приятелки обсъждат минаващи мъже:
- Ей виж го тоя. Малко е слабичък.....
- Малко ли!? Той готов за рекламно лице на конц лагер бе!
Първият брак често се оказва неудачен, защото жената бърза да встъпи в него. А бърза, защото иска да встъпи във втори брак, ако първият се окаже неудачен....
Вечер. Жената се кипри пред огледалото. До нея мъжът и хитро се подсмива. Тя:
- Какво се смееш? Пак ли скри вечерната ми рокля?
- Даже не съм и помислял, - отговаря мъжът.
- Не ме лъжи! Я разтвори юмр...
- Как мъж може да разбере, че е хванал птичи грип ?
- Като му умре патката !
- Не разбирам, защо си недоволна от мъжа си? Нали ти дава всички пари, които заработи до стотинката.
- Да, дава ми ги, но после ги спечелва всичките тези пари от мен на карти!
- Гад такава, отвратителен си! Съсипа ми целия живот, самовлюбен, долен егоист! Не мога да те гледам повече! Целуни ме!!!
Баба и дядо на преклонна възраст вечерят. В един момент бабата става и удря шамар на дядото.
- Защо ма?!? - възкликва дядото.
- Защото цял живот ме е@еш некадърно!
Продължават вечерята тихо и в един м...
Всеки семеен мъж го знае:пълният тиган - храни, а празния - възпитава.
Внук попитал дядо си:
- Дядо, къде е фенерчето?
- Защо ти е фенерче?
- Отивам на среща.
Дядото казал:
- На времето ходехме на срещи без фенерчета.
- Ами, виж (сочи с пръст към баба си), че си я намери...