Мъж и жена гледат филм на ужасите. И двамата са вглъбени, никой не говори. В следващия момент на екрана се появява едно чудовище. Жената затваря очи от ужас и прошепва:
- Майко мила!
- Да-а-а, прилича...
Най-кратката и с най-щастлив завършек приказка:
Имало едно време един момче.
То поискал ръката на едно момиче:
- Ще се омъжиш ли за мен?
Момичето отвърнало:
- Не!
И момчето заживяло щастливо, ход...
- Тате, притеснявам се, че никой няма да се омъжи за мен.
- Недей! Ще вземеш от майка ти вълшебната билка, ще я сипеш на някой и ще му завъртиш главата.
- Ама тя има ли такава билка?
- Трябва да има....
Синята слива е червена, когато е зелена.
Има нова поза в секса - 68:
- Холандия духа на Румъния, а вторите имат да им дават 1.
- Извинете, бихте ли ми казали, къде живее Людмила Иванова?
- Втория етаж вдясно. А вие кой сте?! Между впрочем, аз съм мъжът й!
- Така ли? А тя ми каза, че сте покойник от пет години...
В районното влиза на бегом мъж и казва:
- Арестувайте ме, ударих жена си!
- Убихте ли я?
- Не, драскотинка няма.
- Тогава може да си ходите.
- За нищо на света! Тя ме гони!!!
- Не ме бави, бързам към доктора, че нещо не ми харесва жена ми.
- Чакай, идвам с теб. Моята също не мога да я търпя.
Мъж и жена се качват на влака, заминават отпуска. Първото, което прави той е да извади една литрова водка, отваря я и изхвърля капачката през прозореца. Жената:
- Защо я изхвърли?
- Изгарям мостовете....
Славчо ще ходи за риба и жената го пита:
- За много време ли отивате за риба?
- А не... Бай Димо е взел само десетина бутилки...
Иванчо към баща си:
- Тате имаме задача от училище да опишем неудачна шега.
- Неудачна шега сине е, когато майка ти ме лъже, че взима противозачатъчни, а се раждаш ти.
Майката:
- Глупости! Неудачн...
Шеф се кара на подчинения си:
- Махнете тази цигара от устата си! Цялата канцелария сте задимили!
- Това не е цигара, а молив!
- Няма значение ! Тук и молив не може да се пуши!
Жена казва на мъжа си:
- Скъпи, ще има ли джиджи-биджи...
Мъжа:
- О скъпа, искам първо да хапна нещо.
Жената:
- Ама, че си животно!
Станка и Пенка баби на по 80-90 години стояли на една пеика и си плетяли! Станка пита Пенка:
- Как си Пенке?
Пенка отвърнала:
- Добре съм Станке!
После Станка попитала:
- Пенке ма, твоите внуци ще дои...
Говорят си двама приятели. Единият:
- Вярваш ли в летящи чинии?
- Как да не вярвам, аз ги видях!
- Айде бе, и кога това?!
- Два дена преди развода...