Жена пита мъжа си:
- Скъпи, верно ли е, че зайците са най-тъпите животни на планетата?
- Да, зайче!
Влиза жена в сексшоп.Спира се пред вибраторите и започва да разпитва продавача.
- Какъв е този тънкият и дългият?
- Този госпожо, е английски тип - те са тънки и дълги - все едно сте с англичанин....
Дете пита баща си:
- Кое е най-страшното животно на земята?
- Майка ти.
Пациент:
- Докторе, напоследък съм станал много нервен, избухвам при всяко позвъняване на телефона.
- Доктора:
- Разбирам ви, господине. Моята жена също има навика да купува стоки на кредит.
На един пич жена му постоянно му изневерявала с когото й падне. Един ден той трябвало да ходи в командировка за 2 дни и преди да тръгне й казал:
- Жена, така и така ми изневеряваш, поне взимай по няко...
Нане казва на Вуте:
- Абре Вуте, разбра ли, че руснаците излетея у космосо бре ?
Вуте отговаря :
- Сите ли бре?
Мастурбация - това е все едно да си купиш "Ламборджини" и да го караш на първа скорост!
Скъпи жени, ако мъжа ви не ви подари нищо, разхвърля си мръсните чорапи навсякъде и седи пред телевизора с биричка, значи Вие сте единствената, с която му е наистина хубаво!
- Мамо, вярно ли е, че сме произлезли от маймуните?
- Не зная, сине, баща ти и така не ме запозна с неговото семейство.
Двама приятели си говорели и единият казал:
- Моята жена никога кoгато се прибера не ми се кара, а само укорително гледа часовника.
- Е, да ама моята гледа календара...
- Тате, таралежът ни от старост ли умря?
- Да, сине. Ако беше по-млад, щеше да избяга от КАМАЗ-а...
Една жена питала мъжа си:
- Мъжо, вярно ли e че с каквато компания се събереш, такъв ставаш?
- Да!
- Ми що не ходиш тогава при ебачи?
- Кое при жената е веднъж в месеца и свършва за 4-5 дена?
- Заплатата на мъжа.
Говорят си приятелки:
- На моя мъж при приключване на детската градина са му дали характеристика за училище:"Общителен, добре се храни и играе" - знаеш ли, за 20 години нищо не се е променило.
Един мъж не се чувствал добре и отъшъл на лекар да си прави пълни изследвания. Връща се лякарят след известно време с резултатите и казва:
- За съжаление, имаме лоши новини. Вие умирате и не ви е оста...