Семейни

  1. Жена пита мъжа си:
    - Скъпи, верно ли е, че зайците са най-тъпите животни на планетата?
    - Да, зайче!

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Влиза жена в сексшоп.Спира се пред вибраторите и започва да разпитва продавача.
    - Какъв е този тънкият и дългият?
    - Този госпожо, е английски тип - те са тънки и дълги - все едно сте с англичанин....

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Дете пита баща си:
    - Кое е най-страшното животно на земята?
    - Майка ти.

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Пациент:
    - Докторе, напоследък съм станал много нервен, избухвам при всяко позвъняване на телефона.
    - Доктора:
    - Разбирам ви, господине. Моята жена също има навика да купува стоки на кредит.

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. На един пич жена му постоянно му изневерявала с когото й падне. Един ден той трябвало да ходи в командировка за 2 дни и преди да тръгне й казал:
    - Жена, така и така ми изневеряваш, поне взимай по няко...

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Нане казва на Вуте:
    - Абре Вуте, разбра ли, че руснаците излетея у космосо бре ?
    Вуте отговаря :
    - Сите ли бре?

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Мастурбация - това е все едно да си купиш "Ламборджини" и да го караш на първа скорост!

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Скъпи жени, ако мъжа ви не ви подари нищо, разхвърля си мръсните чорапи навсякъде и седи пред телевизора с биричка, значи Вие сте единствената, с която му е наистина хубаво!

    Оценка 0 от 1 глас
  9. - Мамо, вярно ли е, че сме произлезли от маймуните?
    - Не зная, сине, баща ти и така не ме запозна с неговото семейство.

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Двама приятели си говорели и единият казал:
    - Моята жена никога кoгато се прибера не ми се кара, а само укорително гледа часовника.
    - Е, да ама моята гледа календара...

    Оценка 5 от 1 глас
  11. - Тате, таралежът ни от старост ли умря?
    - Да, сине. Ако беше по-млад, щеше да избяга от КАМАЗ-а...

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Една жена питала мъжа си:
    - Мъжо, вярно ли e че с каквато компания се събереш, такъв ставаш?
    - Да!
    - Ми що не ходиш тогава при ебачи?

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. - Кое при жената е веднъж в месеца и свършва за 4-5 дена?
    - Заплатата на мъжа.

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Говорят си приятелки:
    - На моя мъж при приключване на детската градина са му дали характеристика за училище:"Общителен, добре се храни и играе" - знаеш ли, за 20 години нищо не се е променило.

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Един мъж не се чувствал добре и отъшъл на лекар да си прави пълни изследвания. Връща се лякарят след известно време с резултатите и казва:
    - За съжаление, имаме лоши новини. Вие умирате и не ви е оста...

    Оценка 5 от 1 глас