Мъж и жена в леглото. Тя спи, а той чете книга. По едно време мъжът си промушва ръката под бикините на жената и започва да я гали. Тя пита в просъница:
- Секс ли искаш да правим, мили?
Той отговаря:...
Бялата господарка разговаря със слугата негър :
-Бил , каква голяма и красива глава имаш.
-Да , госпожо .
-Бил, а какви големи красиви ръце имаш.
-Да , госпожо .
-А кажи ми , всичко ли ти...
Едно стадо мъжки коне си пасяли кротко на ливадата. По едно време видяли малко по-настрана стадо кобили. Най-малкият кон казал:
- Айде да идем там при женските, докато не са избягали и да ги оправим!...
Точно преди сватбата си един наивен младеж попитал майка си:
- Защо сватбените рокли винаги са бели?
- Защото белият цвят е символ на чистота - пояснила тя.
Отговорът го задоволил, но решил, че е по...
В една къща избухва страхотен пожар. Полуголите съпрузи се измъкват набързо в тъмната нощ. Когато се отдалечават на безопасно разстояние, жената се хвърля на врата на мъжа, прегръща го и го целува каз...
Между приятели:
- Имах си всичко - пари, разкошна къща, кола, красива жена, която ме обичаше истински... И всичко това го изгубих за броени минути!
- Какво се случи?
- Някакъв идиот каза на жена ми.....
Фотограф дълго снима сватба, и накрая казва:
- А сега позволете ми да снимам щастливата двойка.
Публиката в недоумение - вече са направени десетки снимки.
- Булката и майка й, - обяснява фотографа.
Двама приятели си говорят:
- Знаеш ли по какво си приличат жената и торнадото?
- По какво? - пита другият.
- И двете идват с духане и си заминават с къщата!
- Мамо, не искам повече да ходя в градината!
- Добре, сине, утре няма да ходиш, а детето ще вземе жена ти.
Срещат се двама. Единия пита:
- Да знаеш, къде може да намеря шапка-невидимка?
- За какво ти е?
- За рождения ден на тъщата да и подаря!
- Не се ли срамувате да просите милостиня на улицата?
- Права сте, госпожо. Откровено казано, и аз бих предпочел да ми я носят в къщи, но нали си нямам жилище...
Мъж вижда във вагона плачеще жена, стояща на прозореца, и я пита:
- Какво се е случило, госпожо? Защо плачете?
- Ах, - изхлипала жената, - моят мъж слезе на гарата да купи вестници, а влакът тръгне бе...
- Как стана това?
- Докторе, жената ме изхвърли!
- Добре де, ама не си струва заради това да скачаш от третия етаж.
- Докторе, вие не ме разбрахте! Тя буквално ме изхвърли, а не ме накара да си тръгна...
Тя никога не му изневеряваше!
На телевизора...
Даже с мъжа си!
Зара казва на Мел:
- О, скъпа, не знаех, че мога някога да харесвам момиче!
А Мел я успокоява:
- И аз не мислех, че някога ще спя с мъж, но се случи.