Как е на английски "Котката скочи в басейна и се удави?"
-The cat хоп фиууул пльок in the water and then бълбук бълбук and no more МЯУ МЯУ!!!
Три жени - блондинка, брюнетка и червенокоса, и един мъж попаднали на остров. Този остров бил обграден от река. Блондинката преплувала реката и се спасила, червенокосата си построила сал и се спасила,...
- Какво е смелост?
- Да тичаш по релсите срещу влака и да крещиш "Пази се, ще те блъсна!".
Eдин човек влиза в някаква тоалетна. Сяда на седалката и чува глас:
- Здрасти!
- Здрасти! - отговорил неуверено.
- Как си?
- Добре съм...
- Какво правиш?!?
- Ами... опитвам се да се изсера... - отгово...
- Подсъдими, защо сте казали на нападналата ви банда, че не умеете да се биете и след това сте убили трима души?
- Защото в специалните части ни учиха да убиваме, не да се бием.
Малкият Нострадамус пита майка си:
- Мамо, какво ще има за обяд?
- Ах ти, как така не знаеш...
- Бабо, вярно ли е, че живеете точно до военното училище?
- Тъй вярно!
- Келнер, пържолата е много твърда, - оплаква се клиент.
- Тогава ще ви я сменя за шницел.
- Но аз я започнах...
- Нищо, шницелът също е започнат!
Разговор по телефона:
- Ало, търся бай Пешо.
- Ами, той се помина миналият месец - отговаря старица с много изнемощял гласец.
- Какво да му предам като се видим?
Един старец отишал до съседката и и рекъл:
- Съседке ела ела да те почерпя.
- Не благодаря съседе, аз сам на широколистна диета диета.
Чукче пита баща си:
- Татко, защо говорят за нас, че сме глупави?
- Защото сме... и чука два пъти с пръст по масата.
- Я, татко, някой чука, ще ида да отворя.
- Стой, глупак такъв. Аз ще отворя.
Жена спира такси и казва задъхано:
- Към родилния дом!
След минута:
- Моля, не карайте като луд! Аз работя там.
Един влиза при психиатър.
- Докторе, ъъъъ, как да ви кажа, ъъъ, имам чувството, че всички ме пренебрегват...
- Следващия, моля!
Бай-ганювците отишли на един остров и се срещнали с един змей. Той им казал:
- Вие трябва да ми зададете мисия, която трябва да изпълня. Ако успея ще трябва да ви изям, а ако не успея, ще се махна от...
Звъни телефона на бизнесмен. Чува се неприятен глас:
- Ти си труп!
- Не съм, бе. Жив съм още.
- Извинете, май ми избързва часовника...