Разни

  1. На Ванчо му вървяло адски в игрите. Пусне тото-шестица. Купи си билет от лотарията - печели. Писнало му един ден от тоя живот и отишъл за риба. И какво хванал? Точно така - златната рибка. Още преди д...

    Оценка 2.33333 от 3 гласа
  2. - Защо дебеланковците са добродушни?
    - Защото нито могат да се бият, нито да тичат бързо...

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Човек отива в банката, за да тегли пари. На касата му казват:
    - Трябва първо да се идентифицирате.
    Човекът се поглежда в закачено до гишето огледало и казва:
    - Да аз съм.

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Иванчо и Иванка отиват на купон и Иванчо казва на Иванка:
    - Днеска си много хубава...
    Иванка:
    - Не можe да сe кажe сащoтo за тебе...
    Иванчо:
    - Е значи си излъгала кат мен.

    Оценка 5 от 1 глас
  5. - Защо къщите на боксьорите са кръгли?
    - За да няма кой да ги причаква зад ъгъла!

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Учителката по биология:
    - Къртицата всеки ден изяжда храна, равна на собственото й тегло!
    Иванчо пита:
    - А къртицата откъде знае колко точно тежи?

    Оценка 5 от 1 глас
  7. От стая с 20 компютъра трябвало да се откраднат всички компютри за 5 мин. Състезавали са петима цигани от САЩ, петима цигани от Италия и 5 от България. Първо влезли тези от САЩ - за 5 минути успели да...

    Оценка 4.25 от 4 гласа
  8. Срещат се двама клошари:
    - Ти къде живееш?
    - Никъде.
    - О, значи сме съседи!

    Оценка 5 от 1 глас
  9. Лети самолет. Изведнъж пилота почва да се смее истерично.
    - Какво става? - попитала стюардесата.
    - Представям си паниката, като разберат в психиатрията, че съм избягал!

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. - Струва ми се, че стигнах финансова стабилност.
    - И в какво се изразява?
    - В това, че пари нямах, нямам, и изглежда, че няма да имам.

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. - Знаеш ли вица, където глупавия казва “Не“?
    - Не.

    Оценка 4 от 1 глас
  12. Жена иска в магазина висок гардероб. Питат я:
    - Висок ли ви е тавана?
    - Не, но съседа е висок.

    Оценка 2 от 1 глас
  13. Говорят си двама наркомани:
    - Ей, вчера се запознах със страшна мадама. Поприказвахме си, взех й телефона...
    - Ами много хубаво.
    На другия ден оня пак разправя:
    - Ау, с друга мадама се запознах и на н...

    Оценка 5 от 2 гласа
  14. В дискотеката младеж се доближава до девойка:
    - Извинете, танцувате ли?
    - Да.
    - Слава Богу, защото си помислих, че ви е хванал ток.

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Разговор в лудницата:
    - Ти чувал ли си, за Атлантическия океан?
    - Да?
    - Е, аз го пресякох с плуване.
    - А, ти чувал ли си, за Мъртво море?
    - Да.
    - Е, аз го убих.

    Оценка 0 от 0 гласа