В районното:
- Трябва да го пуснем, казва, че е глухоням.
- Каква футуристична картина!
- Защо така реши?
- Защото на пръв поглед въобще нищо не разбираш, какво е нарисувано. Остава само да се надяваш, че ще стане ясно в бъдещето.
Старшина към войниците:
- Така, бойци, взимате лопатите и копаем яма размер 3х3х3 метра.
- Господин старшина, а не е ли по-добре да изкопаем три ями по 1х1х1?
- Вие идиоти ли сте? Каква е разликата? К...
Фелдшерът Моше отива при своя приятел, застрахователя Шмул.
- Шмул, приех православието.
- ???
- Отидох да лекувам попа, и той ме убеди.
- Чакай, и аз ще отида при него.
- Отивай.
След няколко дни Мош...
Мъж ще заминава в командировка. Жена му, усмихвайки се:
- Ще ми бъдеш ли верен?
- Скъпа! Аз съм мениджър, не ясновидец!
Пациентът трябва да плати много. Иначе той няма да спазва предписанията, който докторът му е предписал.
Интервю с един овчар:
- Чичо, как минава един твой ден?
- Рано извеждам овцете, вадя шише ракия и пия...
- Чичо, този очерк ще го четат и деца. Вместо шише казвайте книга.
- Добре. Рано изваждам овцет...
- Каква искаш да съм, скъпи?
- Мръсница в леглото и ледена кралица в обществото.
- А Златка Райкова каква е?
- Обратното.
Професионално заболяване:
до обяд ми се яде, следобед ми се спи, а през цялото време имам чувството, че малко плащат!
Беше толкова горещо, че свещеникът излезе от храма и каза: "Не влизайте! Вътре е ад!"
- Каква е разликата между добрия адвокат и страхотния адвокат? - Добрият адвокат познава законите, а страхотният познава съдията.
Пред заведение стои луксозен автомобил. Зад волана дреме шофьорът. По едно време идва при колата някакъв човек. Почуква на стъклото, шофьорът отваря прозореца, човекът му подава един плик:
- Моля, пре...
Пост на КАТ. Седи сам катаджия, гледа - към него идва една баба с крава. Бабата идва и започва да забива колчето със синджира, на който е вързана крава на две крачки от катаджията. Катаджията изнервен...
Двама професори си говорят след сесията:
- Колега , ти колко студентки наеба за да им пищеш тройка?
- Само 6 тоя път , а ти?
- 30 колега , не те лъжа!
- Екак го правиш тоя номер бе?
- Просто...
- Докторе, има ли евтин начин, така че гърдите да не сами увиснали, а да се държат перпендикулярно към тялото?
- Разбира се. Ходете на четири крака.