18 °C
Веско Маринов се хвали на свой приятел: - Вчера се върнах от Сомалия. Направих благотворителен концерт в помощ на децата там! - Браво, Браво! Нека видят, че има и по-страшно от глада...
Професионално заболяване: до обяд ми се яде, следобед ми се спи, а през цялото време имам чувството, че малко плащат!