„Саяна Хасково“ с четвърти успех в първенството

„Саяна Хасково“ постигна четвърта победа в шампионата на Трета ЮИ лига. Хасковлии се наложиха с 2:1 над дубъла на „Локомотив“ (Пловдив).

Цветелин Петров даде аванс на домакините преди почивката. След паузата гостите натиснаха и успяха да изравнят в 68-та минута. Радостта на „смърфовете“ обаче траеше твърде малко. Две минути след изравнителния гол Иван Ангелов отново даде аванс за червено-белите. Така хасковлии записаха ценен успех в битката за първото място.

В следващия кръг червено-белите трябваше да гостуват на „Димитровград“. Двубоят обаче е отложен, тъй като тогава „Саяна Хасково“ е домакин на “Янтра”(Габрово) в мач от турнира за Купа България.