19 °C
- Мили ученици, зная, че по време на уроците си пращате един на друг смс-и, защото никой, просто така, не си гледа между краката и се усмихва.
Говорили си добрата ламя Спаска и змеят. По едно време змеят казал: - Хайде да помълчим малко, че ми стана горещо...