17 °C
Две приятелчета си говорят семейни приказки: - Мойта е даскалица, малко мангизи, е сега и стачки, бдения, глупости.. Кво бачка твойта? - Аз съм доволен. Мойта бачка в секретен завод само нощни смени и за да не помнят кво правят, ги карат всяка вечер в края на работата да пият, връща се редовно кьор кютук пияна, ама много готини мангизи носи...
- Знаеш ли какво се нарича наглост? - Да хвърлиш баба си от 8-мия етаж и да я питаш къде отива.