24 °C
Три лястовици летели и си говорели. Първата: — Аз ще завия на ляво. Втората: — А, аз на дясно. Третата: — Еми аз ще ви последвам.
- Бабо, ето ти бонбон! — Благодаря ти. — Вкусен ли е? — Много. — Странно, а кучето все го изплюваше?!