25 °C
Сабрали се вълкът, заекът и хамстера и решили да поиграят на индианци. Вълкът казал: - Аз съм вълк и индианското ми име ще е Вуй! Хау! Заекът казал: - Аз съм заек и индианското ми име ще Зуй! Хау! Хамстерът казал: - Аз съм хамстер и, и..., и няма да играя:(
Надписът на стената в подлеза казваше доста повече за Катя отколкото този на стената й във Фейсбук.