21 °C
- Карам си колата без книжка. Спира ме катаджията, гледа, че зад волана също е катаджия и ме пуска. - Значи си катаджия? - Не, просто стъклата на колата са ми огледални.
Този, който е казал, че няма срамна работа, явно не е гледал български футбол...