18 °C
- Иванчо – казва учителката- днеска домашнотото ти е много добре направено. Надявам се че никой не е помагал на баща ти?
- Деца, от днес в нашия клас си имаме нов ученик. Ето го, казва се Николай. Какво се разсейвате?! Набийте го!