26 °C
Затова сме хора, за да можем винаги, когато решим да бъдем царе на положението и всичко да зависи от това какво ще продиктува собственото ти АЗ "за" или "против" теб!
- Дядо попе, грешно ли е да се спи с чужди жени? - Не е грешно, чадо, ама вие не спите…