18 °C
Бай Ганьо,турчина и американеца влезли в една пещера.Първо влязал турчина и чул: -Аз сам синьото око. И избягал.След него влязал американеца и чул: -Аз сам синьото око. Оплашилсе и избягал.Най-накрая влазал Бай Ганьо и чул: -Аз сам синьото око. Бай Ганьо казал: -Ти внимавай аз да не ти насиня и другото
Излизат двама от кръчмата. - Хайде да ходим по жени! - Не, аз имам млада и хубава жена... - Ок! разбрах. Отиваме у вас.