21 °C
На Московската гара: - Влакът Москва - Чукотка заминава от втори коловоз. За жителите на полуострова влакът Москва - домой заминава от трета и четвърта релса.
- Скъпа, сега хубаво ли ти е? - О..! Никога не ми е било толкова хубаво! - Е, сипвай още!