20 °C
Може ли разстоянието наистина да те раздели от приятелите ти... Ако искаш да си с някого, когото обичаш, не си ли вече там при него?
В леглото. Тя: - Скъпи, обичаш ли ме? - Да. - Хубаво ли ти е с мен? - Много...а и да имаше и една биричка...