26 °C
Бившият президент на Левски - Томас Лафчис, за състоянието на националния ни отбор: - Сами да сме в групата, пак няма да се класираме!
-Ставай, скъпи, вече пеят първите петли. - Какво ме интересува? Да не съм кокошка.