18 °C
Рекламния клип на ГЕРБ за изборите: на фона на Бойко Борисов се показват софийските улици с дупки, преливащите кофи с боклук, и глас зад кадър: "Сега в София, скоро и в други градове!" (ако БСП направят такъв клип, да пратят хонорара ми в save-darina.org)
Мъж си взима колата от паркинг и показва одраскване на охраната: - Какво е това, така ли беше? - Не, така ще бъде.