28 °C
Две комарчета си летели и си пели и по едно време единия казал: - Чакай малко, че ми влезе муха в окото!
- Довечера сме у нашите. - Добре, мила. - Да не вземеш пак да се напиеш? - Тогава за какво ще ходим?!