27 °C
(чуто в една кръчма на 05.11) Дълго мислих дали да не гласувам. Накрая си изрязах ноктите на краката и отидох да пия бира....
- Малко, черно, седи на границата и от никой не се плаши - що е то? - Гарван с "Калашников".